Recommended Posts

Vozio sam mnogo automobila što privatno što službeno i novih i starijih, ali nikad bmw. Konačno mogu sebi da priuštim da vozim bembaru i da bude samo moja.... moja.... :wub:

Jeste da je malo starija, ali šta da se radi, džep je takav kakav jeste.

Predstavljam Vam mog bmw 524td E34, pošto je tek kupljen možda neko od vas zna ko ga je vozio i kako.

Inače planiram da posetim kliniku da mi ga malo pretresu i ušteluju.

Zamućene table? Privatnost brale :D inače za koji dan idu nove RU table.

bmwfrontut2.th.jpgbmwrearky4.th.jpgbmwsidebe8.th.jpgbmwside1zp8.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Pozdrav izabrao si dobar auto,do pre godinu bio je u vlasnistvu Šumara iz Platiceva kod Šapca,i redovno je servisiran.Ugradjena mu je obicna boš pumpa a za ta krem kozna sedista me je gnjavio ko zmija zabu dok mu nismo prodali,nisi pogrešio :P :rolleyes: :preved:

Link to post
Share on other sites

Tačno je, kupljen u Bavaništu, ima krem kožna sedišta, elektro prozore, bmw cd player, prešao 230000 po satu, 1988. godište, cena sitnica košta malo više nego golf 2 dizel :P i drago mi je da poznajete auto.

Potrebna su mala ulaganja da se dovede u moje zadovoljavajuće stanje (šoferka napukla, nema upaljač u pepeljari, polomljen desni centralni usmerivač vazduha, neradi desni potenciometar temperature, veliki hod ručice menjača, verovatno nema termostat-visko radi, nema alufelne, lamela i korpa pri kraju)

Sve u svemu zadovoljan sam za sada vožnjom i osobinama, ali kao što rekoh ovo je moj prvi bmw...

Link to post
Share on other sites

Tačno je, kupljen u Bavaništu, ima krem kožna sedišta, elektro prozore, bmw cd player, prešao 230000 po satu, 1988. godište, cena sitnica košta malo više nego golf 2 dizel :D i drago mi je da poznajete auto.

Potrebna su mala ulaganja da se dovede u moje zadovoljavajuće stanje (šoferka napukla, nema upaljač u pepeljari, polomljen desni centralni usmerivač vazduha, neradi desni potenciometar temperature, veliki hod ručice menjača, verovatno nema termostat-visko radi, nema alufelne, lamela i korpa pri kraju)

Sve u svemu zadovoljan sam za sada vožnjom i osobinama, ali kao što rekoh ovo je moj prvi bmw...

koliko se sećam cenio ga 3600e nadam se da si mu za sve to dobro ubio cenu

Link to post
Share on other sites

koliko se sećam cenio ga 3600e nadam se da si mu za sve to dobro ubio cenu

plus ističe registracija, naravno da smo to sve lepo sabrali pa oduzeli

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.