razdvajanje izduva e46 320D 2003


Recommended Posts

E stvari stoje vako...ja resio da malo doradim svoju parnu masinu u svakom pogledu. Jedan od njih je i razdvajanje fabrickog izduva na dve grane. Problem je u tome sto mora da se obrati paznja na lonce kako ne bi imao problem sa podpritiskom zbog radi turbine. Interesuje me da li neko moze da mi pomogne u ovome ili se to smatra nemogucim :)

Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Resio sam sve kod pirketa :) Hvala na pomoci i da se izvinem za one baljezgarije vezane za podpritisak...malo se raspitao dosao do zakljucka da me mangupi koji takodje namju pojma lozili :)

Link to post
Share on other sites

Resio sam sve kod pirketa :) Hvala na pomoci i da se izvinem za one baljezgarije vezane za podpritisak...malo se raspitao dosao do zakljucka da me mangupi koji takodje namju pojma lozili :)

Ko te ložio (ako nije tajna) oko potpritiska, i ko su ti "mangupi" koji su te "utešili" da samo peglaš sa izduvom kako hoćeš?

Pirketa neću ni da komentarišem, nije ni bilo realno za očekivati da te najuri iz servisa :)

Ali pitanje svih pitanja... Čemu uopšte razdvajanje izduva i šta se time dobija, osim duple cevi na zadnjem braniku? Jel` to bila svrha? :unsure:

Link to post
Share on other sites

sto se tice slika jos uvek nije gotovo, zapravo nisam ga ni oterao da se radi. trenutno je kod limara da ga on prvo sredi, a nakon toga farbanje pa tek ondak kod pirketa :) sto se tice samog motora znam da nista necu dobiti sto se tice performansi, ali komplet auto se sredjuje da izgleda kao m3, s toga sam resio da odradim i to. a sto se tice ovog treceg pitanja... mogu ti reci samo jedno...za m3 nemam pare ni da ga pazarim a kamoli da ga odrzavam...a ova parna masina ide ko mecava :) bolje od gomile benzinaca koje sam vozio a koj se hvala sa silnim kubikazama i citavim ergelama konja. samo mi je zao sto nije 330...ne bi ga menjao ni za jednog benzinca...osim naravno onoga sa onom lepom oznakom ///M :)

Link to post
Share on other sites