POTREBNO VASE HITNO MISLJENJE???


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa brate kad si se mislio dva dana :) Lepo si napisao hitno, mada ne znam sta si cekao ako si je hteo uzeti...

pa cekao sam pare iz CG,od nekog posla koji sam odradio :preved: doso juce kuci iz firme,lova stigla i ceka,nazvao tipa,a on kaze,BRATE UPRAVO SAM JE PRODAO :huh:

Link to post
Share on other sites

ako ti je tih 300 eura poslednji dinar u kuci, mani se trgovanja i kombinacija.

ne daj boze da je tako :unsure: nego sam toliko odlucio da mogu da odvojim u ovom momentu,mada ok,ako bas zaskripi,mozda jos +200 plafon :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ko zna zasto je to dobro ( stara poslovica ).

Uzasno glupa poslovica... :)

Zamisli izadjes sa Pamelom Anderson i za malo da je kresnes, a druge prilike NEMA...

Onda to prepricas i neko ti kaze.., eeee ko zna zasto je to dobro???

Znaci iz taka bi ga raspalio po sred tintare!!!!

Link to post
Share on other sites

posto ista ima sve moguce polne bolesti koje se mogu nakupiti, zakljucak se namece.

i druga stvar, bila je dobra pre 15 godina, jesi li je video skoro? ne bi tocak naslonio na nju.

Link to post
Share on other sites

...,mada ok,ako bas zaskripi,mozda jos +200 plafon :dance3:

ma, dobar si ti Stevane...cuvaj pare za nesto mladje...

meni se cini da je ovo tvoja druga tema na konto kupovine...brzo se primis al brzo i splasnes sto se kupovina tice?

Link to post
Share on other sites

ma, dobar si ti Stevane...cuvaj pare za nesto mladje...

meni se cini da je ovo tvoja druga tema na konto kupovine...brzo se primis al brzo i splasnes sto se kupovina tice?

ljiljo to ko da si u braku samnom,vidim da si me dobro skontala,da umem ja to,takav sam,vidim nesto sto mi se svidja i ako imam love u dzepu,odma kupujem,nekada se ispostavi da je to bilo ok,a nekada ono sto kupim,kasnije i prodam,jer skontam da mi to u principu u opste nije trebalo.hehehhehehe,lepo je moja mama rekla,da moram da nadjem zenu koja ce da drzi kasu u kuci,da za mene nije novac,jer ne znam da ga stedim,ali sa druge strane,novac i jeste tu da se trosi :dance3: :preved: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

iiii jao,boli glava kocka,ali koja lova???? posto bi ja morao prvo da prodam moju i dodam,da bi kupio tvoju,e sad,dodati nija problem,problem je prodati moju :blink:

Link to post
Share on other sites

iiii jao,boli glava kocka,ali koja lova???? posto bi ja morao prvo da prodam moju i dodam,da bi kupio tvoju,e sad,dodati nija problem,problem je prodati moju :blink:

Pozoves mog brata....njemu je sve prepusteno i mnogo je vise upucen od mene...ipak sam ja godinu i jace van svega.

064/333-45-77 Milan

Link to post
Share on other sites

Pozoves mog brata....njemu je sve prepusteno i mnogo je vise upucen od mene...ipak sam ja godinu i jace van svega.

064/333-45-77 Milan

he,naso sam je na polovnim automobilima,znam koja joj je cena :pleasantry: stavio sam moju kockulju na dobos,pa cemo da vidimo sta ce ispasti :preved:

Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo trebas da je menjas i doplatis 300e za onu iz oglasa?

Meni to u startu ne mirise na dobro, jer neko ko menja dobru kocku za jos losiju i vrednu bar za 60% manje onda ili je smuljao oko njegove nesto ili ona sama nije dobra ko sto izgleda.

Verovatno je covek otkrio da je 3u1 ili neki bivsi stranac i sl.

Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo trebas da je menjas i doplatis 300e za onu iz oglasa?

Meni to u startu ne mirise na dobro, jer neko ko menja dobru kocku za jos losiju i vrednu bar za 60% manje onda ili je smuljao oko njegove nesto ili ona sama nije dobra ko sto izgleda.

Verovatno je covek otkrio da je 3u1 ili neki bivsi stranac i sl.

to sam i ja pomislio,sreca lik je javio da je prodao.druga jedna trgovina mene sada muci.drugar ima E21 sa M10b16 motorom 1.6,skoljka se raspala,istice mu registracija za 2 nedelje,a covek je u nekom problemu i treba mu hitno lova.moj motor u autu je M10b18 1.8,mislim da njegov motor odgovara umesto mog,posto su identicni,mislim da je razlika samo u kubikazi.nudi mi ceo motor sa svim pratecim agregatima na njemu za 100e sa papirima,sto je dzabe,a i provozao sam ga i cini mi se da se ponasa bolje nego moj motor,mada je i moj ok,vuce,ide ne trosi ulje,ko zna,ono je E21,a moj je E30,verovatno ima neke razlike i u prenosu,ali u svakom slucaju,mislim da cu za te pare da kupim motor,da ga imam u rezervi :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

a zasto bacas novac?sta ce ti jos jedan motor i to jos slabiji?

ako je tvoj iole dobar navozaces se,m10 motori su mrcine i ne kvare se bas tek tako

ima vise razloga,neki od njih su:rezervni delovi,alnaser,alternator,vodena pumpa,ac pumpa,visko itd,vremenom cu mozda nesto od toga morati menjati,pa cu platiti vise nego da skidam sa svog rezervnog motora,drugi je,ako slucajno moj rikne,uvek imam rezervu,a realno,to je u danasnje vreme toliko malo para,da i ako mi ne bude trebao,a zaskripi za lovu,uvek ga mogu prodati za iste pare za koje sam ga i kupio,zar ne? :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Taj se ne racuna! Taj je dobar za aluminium i gvozdje!

Ili ako bas zapne da se napravi da vrti brisace u nekom normalnom autu! :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.