POTREBNO VASE HITNO MISLJENJE???


Recommended Posts

drugari,stvari stoje ovako,nije nesto love,ali sam u nedoumici sta uraditi??? lik mi nudi ( http://www.polovniautomobili.com/oglas1342785/bmw_318_i_m3/ ) ovu kocku za moju + 300e,sto nije puno,a mislim da izgleda mnogo bolje nego moja,sa druge strane,drugarov auto je u ku.....cu,skoljka se raspada,ali mu je motor singerica,a za 2 nedelje mu istice registracija i auto ide na rashod.mogu kupiti njegov motor ( M10, 1.6 ) za 100e,ja takodje imam m10,ali 1.8,motor je regularan i nema sta da se radi na njemu,kljuc u bravu i vozi.za razliku novca,vec sam se raspitao,mogu zameniti opruge,moju kocku malo podici,odraditi sve sto treba da mi tockovi ne stoje onako u minusu.sta bi vi na mom mestu,uzeli drugu kocku ( ovu sa oglasa ) ili odradili "moju kocku" i kupili motor rezerve za 100e sa papirima????? mislim da je motor jeftin,da ne kazem dzabe,a jos uvek se vozi i probao sam ga,ide bolje nego moj :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tante za kukuriku.

Ali ti ces bolje proci, bices jos veci frajer, cice ce masovno ovulirati, a pritom ces s ovim M40 biti najbrzi u selu. Doduse, verovatno ce te jebavati ler gas na plinu, al to ti je cisto da se malo sekiras i da te nervira.

Znaci-menjaj. Zajebi sredjivanje svog, plasim se sta mozes da ucinis od njega.

Link to post
Share on other sites

MATORI,pa menjaj vidis kolko se ljudi javilo za delove od te kocke.Isprodajes svima sta treba,saberes kintu i kupis e36-cu :preved:

edit:sad sam pogledao i oglas,mnogo lepo izgleda kocka,nemoj nista da im prodajes,zajebace te :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ne dirajte mi Stevana... :)

Skupljaj ti pare i trazi nesto novije i bolje...

1. 300 eur nije puno kad posmatras izolovano...

2. Sta se tebi ovde konkretno dopalo sa slike...

3. Koji je ovo plin i kako to radi...

4. Sta ce ovom prodavcu u zameni “za garazirani i tjunirani” tvoja kocka i 300 eur...

5. Kozna sedista (nisu neka), ozvucenje i branici u boji auta nisu argument za zamenu...

6. Sredjivanje enterijera je stvar ukusa...ako je tebi lepo sa onim tvojim zutim detaljima – uzivaj...

...

Link to post
Share on other sites

prodaj svoj auto, skupljaj novac, kad skupis odredjenu svotu onda biraj kocku ili mozda nesto novije, e36 ili drugo. Tako cu ja da uradim, nismo se rodili sa kolima, strpi se nekoliko meseci, nije lako bez auta to znam. Da ulazes u svoju kocku to ti je rupa bez dna i uvek ce nesto da fali a ti volis koliko sam video neki svoj fazon tako da nemoj da diras nista molim te i da bacas pare nego skupljaj pare i naletece neka ful kocka ili e36.....

Link to post
Share on other sites

Ne dirajte mi Stevana... :)

Skupljaj ti pare i trazi nesto novije i bolje...

1. 300 eur nije puno kad posmatras izolovano...

2. Sta se tebi ovde konkretno dopalo sa slike...

3. Koji je ovo plin i kako to radi...

4. Sta ce ovom prodavcu u zameni “za garazirani i tjunirani” tvoja kocka i 300 eur...

5. Kozna sedista (nisu neka), ozvucenje i branici u boji auta nisu argument za zamenu...

6. Sredjivanje enterijera je stvar ukusa...ako je tebi lepo sa onim tvojim zutim detaljima – uzivaj...

...

imas pravo ljiljo,ali me vuce samo jedna prosta stvar,od kad sam ga kupio,stalno nesto sredjujem,popravljam,ulazem novac i vec mi je dosadilo,nikad kraja,a kao sto je ovde vec neko reko,i meni to vec pocinje izgledati kao rupa bez dna,a istina je da za 300e bas i ne mozes nesto puno da ulozis i uradis na njemu.bio sam sad u nedelju u somboru na driftu,malo zagledao i razlike izmedju moje kocke i kocke sa oglasa su vise nego ocigledne,a za 300e,ja moju nikad necu dovesti u stanje da izgleda kao ova sa oglasa.sto se tice yamaha aupuha,bas me i zabole,da ne lanem,za male pare sam i na ovom odradio ceo auspuh,pa cu i na tom,to mi i nije neka briga.a sto se tice izgleda,da jako mi se svidja kako izgleda ta kocka,pa verovatno na njoj nista nebi ni dirao,mozda samo stavio obrvice,zamenio auspuh i vozi :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Serijal FURUNDJIJE PONOVO ATAKUJU se emituje reprizno u vise navrata.... ;)

@Stevane

Jediini nacin da se resis bede je da prodas sve sto ima veze sa tim Bmw-om... pa ako nemas novca za postenu kocku.., kupis Yuga sa tim trkackim motorm sto te isprepadao pre par dana, olaksaces i nama i sebi! ;)

Znam da je danas tesko naci lakovernog chiku sa psom i belim stapom, ali defintivo postje dokazi da ih jos ima! ;)

Link to post
Share on other sites

Serijal FURUNDJIJE PONOVO ATAKUJU se emituje reprizno u vise navrata.... ;)

@Stevane

Jediini nacin da se resis bede je da prodas sve sto ima veze sa tim Bmw-om... pa ako nemas novca za postenu kocku.., kupis Yuga sa tim trkackim motorm sto te isprepadao pre par dana, olaksaces i nama i sebi! ;)

Znam da je danas tesko naci lakovernog chiku sa psom i belim stapom, ali defintivo postje dokazi da ih jos ima! ;)

ne ide mi se iz bimera u yuga,pa sve i na pedale da ga vozim,ma koliko para mi pojeo,jbg,postoje tu i emocije,to je moja najdraza cica BENKICA,uskoro svadba hahahahaha :rolleyes: :dance3: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Menjaj druze i ne misli.....a najbolje ti je da kupis moju kocku jer je greota da za poslednjih godinu dana predje 2000km.... :D a nemas ni da se zezas sa auspusima i tim glupostima :)

Link to post
Share on other sites

Menjaj druze i ne misli.....a najbolje ti je da kupis moju kocku jer je greota da za poslednjih godinu dana predje 2000km.... :D a nemas ni da se zezas sa auspusima i tim glupostima :)

pa daj slike da je vidimo,ko zna,mozda se dogovorimo :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

smrc,smrc :( sad sam tuzan,lik mi javio da je prodao kockulju,nista od moje trampe i kupovine,bice do kraja,Stevane sine zavrni rukave,i sredi onaj svoj krs do kraja kad si vec zapoceo. :e30:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.