Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlican E46, vidi se mazen i pazen...ali moram da priznam da je meni ogavna all black kombinacija,da to nijednom autu ne stoji. Da ima nekih detalja da razbiju monotoniju pa i ok, ali skroz crno ( plavo ,zuto nije bitno ) je katastrofa. Kao DB

Link to post
Share on other sites

Pa... Kad bih mu stvio nikl lajsne i bubrege sive onda to vise ne bi bio kompletan crn auto. :) Nekako mislim da bi bio obicniji...

A felne i zelim da menjam, trazim Oxigin Fourteen.

Bubrege ne sive nikako :) te felne ako nadjes na konju si,a za lajsne lepo bi mu legle,ali sa tim felnama nema potrebe nista da diras onda

Link to post
Share on other sites

Kontakta bez. :P

Video sam ovaj kabrio daje ga u delove, sumnjiv auto skroz. :) Felne ne mogu da nadjem nigde, kod danka bi cekao min 2 meseca.

da znas da jeste brate..kaze auto u odlicnom stanju a daje samo za delove , mutljavina. A za felne jbg..ionako stize zima, sta ti sad znaci 10 dana ili 2 meseca :)

Link to post
Share on other sites

:o Prelep auto... Meni se dopada kombinacija crne-crne i jos malo crne, bas je u fullu :lol:

I mislim da je pitao za kontakt snajke pored auta na drugoj slici ;) :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

:o Prelep auto... Meni se dopada kombinacija crne-crne i jos malo crne, bas je u fullu :lol:

I mislim da je pitao za kontakt snajke pored auta na drugoj slici ;) :lol: :lol:

hahah u pravu si brate..za tu snajku je pitao garant XDD , ma ja pored dobrih kola ribu ne primetim

Link to post
Share on other sites

Nee...Kod danka mi traze neku sicu da dam unapred, a kazu da ce felne "mozda" stici za 2 meseca, ako ne stignu kao vratice mi pare. :D Bolje onda da cekam i gledam dal ce nesto naleteti u oglasima.

Link to post
Share on other sites

Ljudi sada na kolima imam gume 225/40/18 Nankang zimske, zanima me da li cu izgubiti mnogo na ubrzanju/udobnosti ako stavim runflat napred 235/40, a pozadi 255/35.

Imam povoljnu ponudu i uzeo bih samo me plasi taj nizi profil, ne bih da mi se auto pretvori u kamion. :D

Link to post
Share on other sites

bezio od runflat guma! mnogo su tvrde ubijaju trap! a i jako cudno drze imas utiska sve dojaja moze jos kad odjednom se otkaci! ja sam moje zamenio normalnim i auto mi mnogo bolje lezi i vise nebije na svaku liniju na putu!!

Link to post
Share on other sites

E ljudi a sta mislite o zastiti felne? Mislio sam da uzmem srebrnu kako bih barem malo zastitio felnu od ivicnjaka a i ujedno bih razbio monotoniju i crnilo. :D

Gde se to moze nabaviti i za koje pare? :D

Link to post
Share on other sites

E ljudi a sta mislite o zastiti felne? Mislio sam da uzmem srebrnu kako bih barem malo zastitio felnu od ivicnjaka a i ujedno bih razbio monotoniju i crnilo. :D

Gde se to moze nabaviti i za koje pare? :D

go go go go...:) bice bolji 20 x mada ne znam jeli mislimo na isto...ja bih pre uzeo one srebrene okvire sto idu oko guma....al garant sam se sad ispalio XD

Link to post
Share on other sites

bas to...samo sto deluje jaaako jeftino...ne znam jesi li video onog audia sto sam postovao slike ( skinute su ) na par postova iznad....imao je te krugo ali su delovali kao da su od alumijimuma..bas su isli uz look kola.

Link to post
Share on other sites