Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, dobio sam par ideja kako da jos vise usavrsim svoj e46. Prvo kupic mrezicu koja ide kod suvozacevih nogu( sa e60, hvala marku), drugo uzecu ///M pragove i papucice, zanima me gde to kupiti i koja je cena otprilike.

Treca stvar su poklopci za felne i znak na haubi i na gepeku, mislio sam da tu stavim crno beli BMW znak.

exec2-654x491.jpg

Ovako nesto.

I poslednja stvar je da ce deo prednjeg branika ici u karbon foliju.

U medjuvremenu ce pasti nove shire zimske gume. :)

Link to post
Share on other sites

E ljudi HITNO mi treba pomoc. Nasao sam na ebayu znakove crno bele ali na mom bmwu je prednji znak 82mm a zadnji 72mm, pritom mi se cini da je prednji malo zakrivljen. Zanima me dal je moguce uzeti obican neki prednji pa ga zakriviti ili kako uopste da nadjem savijen znak? :D

http://www.ebay.co.uk/itm/82mm-BMW-Logo-Hood-Badge-Emblem-E38-E40-E46-E66-X3-X5-/170681162707?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27bd63dbd3

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ma nisam... Uopste... :)

Planiram da kupim rikverc kameru, ali to ce biti verovatno posle NG jer moram da radim mali servis i da registrujem kola u medjuvremenu.

E da, dvoumim se da li da stavim retrovizore M umesto ovih... Isto tako tamo na prolece planiram da promenim felne, pa sam u potrazi za pravom felnom. Trenutno su mi favoriti Style

269 i style 67...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

lepa vozalica ... samo sto kazu mnogo crno :) licno ja bih te feluge u belo ... tako sam i ja poceo sa jednim sve u crno do duse e36 i na kraju feluge u belo i bas limuzina dobije rejsing stil

evo ti moja bivsa e36 cisto da imas pretstavu kako ide crno na belo

DSCN0250.jpg

DSC01666.jpg

DSCN0252.jpg

mislim da bi i tvom dobro stajale u belo jer su petokrake tj nije ''gusto'' srce felne

Link to post
Share on other sites

sto se tice retrovizora ima ih na ebay ali sa adapterima dvodelni oko 50 evra manuelni

ali mogu da se nadju i jednodelni bez adaptera elektricni preklapajuci i samo jedan prodavac na ebayu ih ima ali cena je oko 200 evra http://www.ebay.de/itm/230838539471?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Link to post
Share on other sites