Recommended Posts

Kurcenje po Srbiji :D

<_< Nadam se da si sarkastican ... razlog sto hocu da ga uvezem u srbiju je da ne moram kupovati auto dole i vise mi se isplati da ga garaziram i vozim mozda jednom godisnje (ili manje). Auto je 5 godina star... Ne izgleda mi da ovo neki specijalan model u Srbiji? :)

Link to post
Share on other sites

Ocuvan BMW je retkost u Srbiji, vecina su neki uvozni krbaci.. :D

Greh ce biti da stoji u garazi :(

<_< Nadam se da si sarkastican ... razlog sto hocu da ga uvezem u srbiju je da ne moram kupovati auto dole i vise mi se isplati da ga garaziram i vozim mozda jednom godisnje (ili manje). Auto je 5 godina star... Ne izgleda mi da ovo neki specijalan model u Srbiji? :)

Link to post
Share on other sites

<_< Nadam se da si sarkastican ... razlog sto hocu da ga uvezem u srbiju je da ne moram kupovati auto dole i vise mi se isplati da ga garaziram i vozim mozda jednom godisnje (ili manje). Auto je 5 godina star... Ne izgleda mi da ovo neki specijalan model u Srbiji? :)

Ma zezam se malo druze :D

Link to post
Share on other sites

Gde si uspeo tamo da vozis 145 mph a da te ne uhvate za speeding? I koliko te izadje registracija i osiguranje godisnje? :)

Ovde imas imas veoma dugih poprilicno praznih delova autoputeva pogotovo kada prolazis kroz everglades mocvaru gde mozes da nagazis. :) Puno osiguranje sa rental car i pokricem za povrede drugih osoba (ako sam ja kriv), slep sluzbom i dr. je oko $1100 godisnje. Registracija je oko $50 godisnje... $47 da budem tacniji :)

Link to post
Share on other sites