Recommended Posts

Kod vas je barem gorivo jeftino tako da i tih 1000 milja mogu da čine izuzetno zadovoljstvo za putovanje i druženje zemljaka.

Izuzetno lep auto, voleo bih da mogu da ga vidim uživo, a mogu samo samo da zamislim kako ide sa tom kubikažom i gorivom koje je bar duplo bolje nego ovo što sipamo kod nas.

U zdravlju ga vozio. :e30:

Link to post
Share on other sites

Kod vas je barem gorivo jeftino tako da i tih 1000 milja mogu da čine izuzetno zadovoljstvo za putovanje i druženje zemljaka.

Izuzetno lep auto, voleo bih da mogu da ga vidim uživo, a mogu samo samo da zamislim kako ide sa tom kubikažom i gorivom koje je bar duplo bolje nego ovo što sipamo kod nas.

U zdravlju ga vozio. :e30:

najveca brzina kojom sam ga vozio je 145mph (oko 239kmh) :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Kod vas je barem gorivo jeftino tako da i tih 1000 milja mogu da čine izuzetno zadovoljstvo za putovanje i druženje zemljaka.

Izuzetno lep auto, voleo bih da mogu da ga vidim uživo, a mogu samo samo da zamislim kako ide sa tom kubikažom i gorivom koje je bar duplo bolje nego ovo što sipamo kod nas.

U zdravlju ga vozio. :e30:

nasao sam pumpu u komsiluku sto prodaje visoko oktansko gorivo sa 0% etanola ... velika razlika !!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Extra auto,perfekcija :) Mislim da bi mu idealne bile neke crne 18-ske felge na tu belu boju :)

ovako nesto whitee901.jpg

Mislio sam da uradim nesto tako, ali planiram da uzmem f30 335i uskoro. F30 328i je solidan ali nemogu da podnesem 4 cilindra. Moj e90 328 bih poslao u srbiju (svaki put kada dodjem moram da iznajmljujem auto). Zanima me da li neko zna da li bih mogao da ga vozim na Florida tablama sa USA vozackom ?

Link to post
Share on other sites