KUPOVINA 318 e30


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde i ja da se ukljucim sa malim zakasnjenjem.za sve zainteresovane za kupovinu kocke,ovu sam gledao licno http://www.polovniautomobili.com/oglas1399621/bmw_316_e30/ zadnja cena joj je 950e,ubedjen sam da bi je dao za 900e na haubi.ono sto sam primetio,auto malo presao,limariski radovi oko 100e da se malo popravi gde je pokazao,farba je inace prva,ulaganje u plin 100e da se srede papiri i atestira,posto nema papire za plin.ono na sta sam ja obratio paznju,a mislim da bi trebao i svaki potencijalni kupac,cudan rad motora,uvek je na velikom gasu,kao da mu je blokirao sauk,ali ne mora da znaci da je nesto alarmantno,sve u svemu,mislim da vredi te pare.

Sto se tice odrzavanja i servisa,ja sam u startu prolazio katastrofalno dok nisam pronasao Mirka :pleasantry: pogotovo sto zivim u malom mestu,svi majstori bi nesto da urade i uzmu pare,ali je malo onih koji znaju da rade bmw,u glavnom zaseru,a nista ne urade,a jos vam i uzmu pare.sad je druga prica,sve sto mi nije jasno,okrenem telefon i pitam Mirka,kad imam neki servis,opet okrenem telefon i zakazem lepo termin,upalim auto i odem u NS kod njega da odradim sto treba.na kraju ukapirate,da je jeftinije da odete i 50,60km kod dobrog majstora,nego da date bilo kome da vam cacka oko vase kockice.ulaganja jesu malo veca,ali u poredjenju sa zastavom ( koju sam inace ranije vozio )su puno manja,jer kad ulozis u nesto na bmw-u to vise ne crkava,a sa nekim drugim autom visis stalno kod majstora i izmedju ostalog,gubis vreme i zivce.sve u svemu,ko jednom sedne u bmw,vise iz njega ne izlazi,a vredi svaku ulozenu paru :pilot: :e30:

Link to post
Share on other sites