PLAVUSA ZA VOLANOM!!!


Recommended Posts

Da ne verujete ljudi sta mi se danas desilo,steta sto nije snimano.pricao sam vam da sam prosle nedelje kod naseg druga mirka menjao sve opruge i amortizere.za danas je bio pao dogovor za zamenu kolevke ( most,viljuske,kugle itd ),prednjih diskova i plocica.jbg,odlucio sam da sredim ceo trap.i sve je od jutra pocelo super i opusteno,kako to kod mirka biva,on radi,ja sedim,pijucakm kolu,kuvam se na suncu,gledam i tu i tamo pripomognem.da bi ukapirali sta se desilo,ulaz u mirkovu garazu stoji nesto jace od 90% naspram komsijine kapije.jednog momenta mirko sav oznojan ustaje ispod auta i kaze da napravimo malu pauzu,u tom se cuje da staje neki auto ispred,ja onako iz dosade izlazim iz garaze i prolazim pored mog bimera koji stoji na klocnama,bez tockova i diskova i samo sto mu je namontirana nova kolevka,viljuske jos nisu stavljene,bacam pogleda na put,i ugledam EXTRA plavusu za volanom opel suze,otac joj izlazi iz auta i otvara kapiju,nasa cica krece da utera suzu u dvoriste,mota pun levi,daje pun gas i samo jednog momenta se cuje tras,pa jos veci gas,skripanje metala,a potom strasan prasak.plavusa je uspela da mi prednjim stubom suze zakaci zadnji desni kraj branika,na prvi udar,samo mi je zaljuljala bimera i da je odma zakocila nista nebi bilo,al riba se usrala,pa umesto na kocnicu,sela je na gas i pocela da guli celom duzinom suze,a mog ljubimca uspela da obori sa podupiraca ( klocni ) na zemlju,onako bez tockova.strava i uzas,dole je seo na tek montiranu kolevku,ali je ispod praga sa leve strane ostala klocna koja se nabila u prag i napravila stetu.steta-probijen prag,malo patos uz prag i navuceno krilo na vrata,sreca krilo nije dobilo ni jedno ulubljenje.ono sto je najvaznije,mirko je bio pod autom samo 2 minuta pre cele nezgode i sreca da je izasao.i ovaj put pohvale za mirka,prvo za dobar rad,a onda i za pronalazenje auto-limara u NS,koji je naravno odma danas sanirao stetu,ostalo je da se za 2 dana zafarba prag,kad se osusi zastita.suza je prosla mnogo gore,ulubljena ispred prednjeg stuba,ulubljena cela vrata i iskrivljen srednji stub,nabijen unutra par santima,oguljena farba celom duzinom.ali kako god bilo,mirkova komsinica je kao sa modne piste,cica je extra,tako da sam odlucio da rizikujem i od sad kod mirka popravljam auto,samo kad komsinica uteruje auto u dvoriste.da nije bilo mog bimera,riba bi suzu zakucala pravo u stub kapije.najkrvavije,otac se hvata za glavu,a plavusa dolazi da pogleda stetu,gleda zaguljenu lajsnu na mom braniku i komentarise:PA TVOM AUTU NIJE NISTA,JEL TO ZNACI DA JE JACI OD MOG :e30: :blink:

Link to post
Share on other sites

hahahhah to kad stavis gusku za volan :D Mirko kad si slobodan,ali cu peske ne bih bas da opet farbam auto :D cisto da ja razgledam okolinu :P :D

Link to post
Share on other sites

Nadam se da si zvao policiju.

Da je najbolja riba na svetu, stetu naravno treba da plati ona, tj. njeno osiguranje. Pa kad je jos i sudija klepi, ili ce nauciti da vozi ili nece nikada vise sesti u auto.

Sad popravljaj i sto teba i sto ne treba ako njeno osiguranje placa. Najgore od svega je sto je Mirko mogao da nastrada u kanalu.

Guska!

Link to post
Share on other sites

Nadam se da si zvao policiju.

Da je najbolja riba na svetu, stetu naravno treba da plati ona, tj. njeno osiguranje. Pa kad je jos i sudija klepi, ili ce nauciti da vozi ili nece nikada vise sesti u auto.

Sad popravljaj i sto teba i sto ne treba ako njeno osiguranje placa. Najgore od svega je sto je Mirko mogao da nastrada u kanalu.

Guska!

istina,like :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

stetu sam platio ja, da bi se problem sto brze i lakse resio, srece sam imao mnogo, hvala bogu ali ne treba preuvelicavati stvari...

A Mirko,mnogo si nesto tolerantan prema plavusi komsinici :acute: :acute:

Link to post
Share on other sites

stetu sam platio ja, da bi se problem sto brze i lakse resio, srece sam imao mnogo, hvala bogu ali ne treba preuvelicavati stvari...

istina,ali sto se srece tice,o tome ne treba pricati i prizivati djavola ponovo,sudbina je cudo,u svakom slucaju sve je dobro sto se dobro svrsi.sto se tice tvog rada,ja sam prezadovoljan i ti to znas,i nemam nameru menjati majstora,a sto se tice plavuse,jbg,i ja sam imao pehove i lupao tudja kola i naravno snosio troskove stete,tako da sam se ja pitao,platila bi plavusa,al posto sam do sad uvek poslusao tvoj savet,poslusao sam ga i sad,tvoj komsija,ti si resio da sredis stvar,ok ja sam pristao,a i drugar limar je korektno odradio svoj deo posla,naravno i prilicno brzo.licno volim korektan odnos kad je posao u pitanju,ti si se bar uverio u to,kad dogovorimo,to je tako i ne dolazim,niti volim dolaziti,ako nemam da platim ono sto sam narucio.mada iskreno,kad bolje razmislim,za jedno poliranje haube sa plavusom,slupao bi ja i drugi prag dobrovoljno :blink: PS:ovo pisem posle vece kolicine piva i subotnjeg izlaska,verovatno nisam normalan sto se tice poliranja haube i lupanja drugog praga :e30: :blink:

Link to post
Share on other sites