Prvi BMW(prvi auto)


Guest nerro7

Recommended Posts

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=17251&st=0&p=162135&hl=+black%20+knight&fromsearch=1entry162135

ima par izmena posle tih slika ali ne znam da li su postavljene :D

evo ti,nisu slike nesto al sta cu :D 5k i keva ide gratis :P

Link to post
Share on other sites

Svidja mi se sto sam postavljas pitanje i sto sam odgovaras....

Kupi e36 2.0 sa m50 ili m52 motorem + sekvent plin i uzivaj. Jos uvek kolko tolko savremen dizajn, jeftini delovi, mala potrosnja plina, lepa unutrasnjost loseg kvaliteta (gledaj da uzmes sa digitalnom klimom i nekim bordom, dosta lepse izgleda), solidne performanse itd...

PS samo cu da kazem da e36 ima dvozonsku digitalnu klimu a e46 nema, to i dan danas ne mogu da shvatim....

I jos jedno ovo sto ti pricaju za kockice kako je to najbolji auto i sto ga dizu u nebesa je zato sto uglavnom nemaju pare da kupe nesto novije i bolje. Druga je stvar ako neko ima noviji auto a kockica mu dodje kao hobi auto sa nekim bolesnim agregatom da se strucno izrazim ;) .

Pljuvanje za ovu predasnju konstataciju moze ovde a moze i na pm... :lol:

Link to post
Share on other sites

opste je poznata cinjenica da je sve jedna kocka na forumu u vrhunskom stanju i da je u svaku ulozeno visestruko od njene trzisne vrednosti i da su njihovi vlasnici zadrti ljubitelji tog modela.

Link to post
Share on other sites

opste je poznata cinjenica da je sve jedna kocka na forumu u vrhunskom stanju

Ovaj deo ne razumem...

Naravno cast izuzecima ali ovo je moje misljenje i po meni uglavnom realno stanje...

A sto se tice ulozenog novca u auto, vecina nas je malo caknuta i ne razmislja o ulozenom novcu u nase ljubimce i da li taj novac moize da izvuce prilikom prodaje...

Nazalost bar sam ja takav i uvek na gubitku...jbg...

Link to post
Share on other sites

Kocka je kocka, necu druge, lepse, bolje, udobnije :)

Necu elektroniku i zvucnu izolaciju, samo vatra :D

Treba sesti i staviti sve na papir, ko ce da vozi, ko ce da se vozi, ko ce da odrzava,

koliko ce da prelazi, jel ti treba klima, jel ti treba tempomat

ako ces recimo da vozis duze relacije ostaces bez bubrega u kocki

ako nemas para za gorivo nemoj da uzimas 2.5.. i slicno

Link to post
Share on other sites