Testovi za polaganje vozackog ispita u coloru


Recommended Posts

Naime kao sto i sam naslov govori hitno mi trebaju testovi za polaganje vozackog ispita za A kategoriju a moze i sve komplet, na disku da skinem odnekle ili da mi neko posalje na mail! Zasto mi trebaju?Zato sto ove sto sam dobio na papiru su jedno 100 kopija od kopije i raskrsnice i slike se jedva vide! Siguran sam da neko moze da mi pomogne moram poloziti za motor po starom zakonu :D

Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

izlazi me 100 e voznja casovi izlazak na tipovanje i izlazak na voznju i uverenje bez lekarskog ali idemo ja i burazer u paketu po 100 e i to je to ! Do kad ce moci ne zna se cekaju uredbu iz ministarstva i gotovo nema vise a kad ce uredba stici bog sveti zna..

Link to post
Share on other sites

B,C,E vec imam ali treba mi nesto sto radi na win 7 nemam xp.... HELP me if you Can! :P

Link to post
Share on other sites

te testove sto ti ne rade na windows 7 stavi da ti rade kao na XP windows?

Desni klik na ikonicu ides propertis,pa gore izaberes compability i stavis windows xp i ok............pokusaj tako,pa javi

Link to post
Share on other sites

netje...nikako... evo printscreen

http://imageshack.us/photo/my-images/690/unledzzp.jpg/

unledzzp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

aha taj

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Polozen vozacki ispit za A i E kategorije :dance3: :dance3: :dance3: Hvala na linkovima za testove...meni nisu vredeli zbog win 7 ali drugaru na xp ce vredeti :)

Link to post
Share on other sites