e46 320d touring 2002 god !!!!


Recommended Posts

Evo i ja da predstavim mog novog ljubimca !!! Dakle radi se o bmw-u 320 dizel 2002 god 150ks !!! Kupio sam ga pre deset dana i za sad sam zadovoljan. Na satu pise da je presao 185 hiljada i imam servisnu knjizicu gde su svi servisi upisani, sad pitanje je dal je to prava km jel ljudi rade svasta !!! od opreme ima klimu, 4x podizace, asc, abs, mf volan ... !!! evo malo i slika dzaba reci bez slika :) !!!!

IMG_0471.jpg

IMG_0470.jpg

IMG_0467.jpg

IMG_0466.jpg

IMG_0465.jpg

IMG_0464.jpg

IMG_0463.jpg

IMG_0462.jpg

IMG_0461.jpg

U planu su na prolece da se stave neke felne 18 ice, da se zatamni, unutra one lajsne na vratima malo su izgrebane pa planiram da ih prelepim karbonom i u planu je da se stavi ona velika navigacija koju sam odmah kupio ali pojma nemam kako da je povezem :) !!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E da bas takav karbon kao sto si ti uradio tako i ja planiram kod mene !!! Au ti imas veliku navigaciju.... :o :o :o

Imam... :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

kakve to veze ima, to ulje nije za taj motor !!!

Ma nema veze koliko je na satu. Imas auta koji su presli 300000 ali redovno odrzavani i ne trose ulje, dok imas izdrndane koji su presli 150000. Ako ti auto ne trosi ulje, BMW preporuka je castrol 5w-30 za zimske uslove, ili castrol edge 5w-40 turbo diesel za letnje, tj. za sve uslove. Ako ga vec nisi zamenio vracaj to i uzmi 5w-40 ti je svaka preporuka a i nije velika razlika u ceni.

Koliko si placao filtere ponaosob i kog su proizvodjaca?

Link to post
Share on other sites

Ma NEEEEE !!!! nisam ja sipao ovo ulje sipano je castrol edge 5-40 nego ove flase kod ovog majstora bzv stoje od nekog predhodnog!!! jaoj nemam pojma koliko su mi kostali filteri, a na satu sad imam 187.000 !!! A karbon se i meni svidja sad sam u potrazi za nekim felnama 18' i naravno za INSTALACIJU od navigacije koju !!!

Link to post
Share on other sites

U potrazi sam za felnama i nasao sam ove http://www.polovniautomobili.com/oglas1393066/alu_felne_za_bmw_18/ ET40 ! Interesuje me kako bi one stajale i da li bi mi mozda trebali distanceri? Ne znam za ovaj Et dal odgovara, i ako ima neko sliku e46 sa ovim felnama nek okaci da vidim kako bi mu stajale !!!!

Link to post
Share on other sites

Ma njega mrzi da radi, ljudi oblazu raznorazne gluposti sa milion krivina i izbocina pa izgleda super. Skini ti tu plastiku donjeg dela volana, usmi karbon foliju i undustrijski fen u ruke i polako deo po deo i ima da nalegne

Link to post
Share on other sites

Danas sam bio gledao one 18 ice sa prvog posta i nisam bas zadovoljan u kakvom su stanju potrebno je kompletno sredjivanje i farbanje, e medjutim tu naidjem na jednog lika koji trazi 16 ice a vozi 19 ice i kaze da mu dam moje i doplatim !!! Evo kako izgledaju te felne i kazite mi vase misljenje dal mogu one da stanu kod mene !!! Sutra trebam da mu javim sta sam odlucio !!!

IMG_0494.jpg

IMG_0493.jpg

IMG_0492.jpg

IMG_0491.jpg

Link to post
Share on other sites