Recommended Posts

Ovaj e90 po meni je najruznija trojka koja je ikad napravljena (odnosi se na samo zadnji deo auta), medjutim skoro sam vozio jedan bas ovakav 320d sa 163 konja. Pocev od polozaja vozaca koji je apsolutna perfekcija, mesta na zadnjoj klupi, udobnosti (iako je ovaj imao felne 18`)u odnosu na e46 koji trenutno vozim, znaci sve je po meni duplo bolje, a motor vuce kao da ima 200 konja. Kod ovog tvog mi se enterijer posebno svidja sa ovim velikim displejom, volan takoje, sedista ma sve kompletno, boja mu je odlicna... jedino moras da nesto uradis sa ovim stop svetlima pozadi jer ga mnogo ruze i eventualno neke 17` felne sa distancerima jer su ove mnogo uvucene, i to je to.

Zdravo ga vozio milion kilometara. Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ovaj e90 po meni je najruznija trojka koja je ikad napravljena (odnosi se na samo zadnji deo auta), medjutim skoro sam vozio jedan bas ovakav 320d sa 163 konja. Pocev od polozaja vozaca koji je apsolutna perfekcija, mesta na zadnjoj klupi, udobnosti (iako je ovaj imao felne 18`)u odnosu na e46 koji trenutno vozim, znaci sve je po meni duplo bolje, a motor vuce kao da ima 200 konja. Kod ovog tvog mi se enterijer posebno svidja sa ovim velikim displejom, volan takoje, sedista ma sve kompletno, boja mu je odlicna... jedino moras da nesto uradis sa ovim stop svetlima pozadi jer ga mnogo ruze i eventualno neke 17` felne sa distancerima jer su ove mnogo uvucene, i to je to.

Zdravo ga vozio milion kilometara. Pozdrav

mislim da su ovo 17ce,mozda samo mislim,a sa chipom od 210konja jel znas kako ide?

Link to post
Share on other sites

Ovaj e90 po meni je najruznija trojka koja je ikad napravljena (odnosi se na samo zadnji deo auta), medjutim skoro sam vozio jedan bas ovakav 320d sa 163 konja. Pocev od polozaja vozaca koji je apsolutna perfekcija, mesta na zadnjoj klupi, udobnosti (iako je ovaj imao felne 18`)u odnosu na e46 koji trenutno vozim, znaci sve je po meni duplo bolje, a motor vuce kao da ima 200 konja. Kod ovog tvog mi se enterijer posebno svidja sa ovim velikim displejom, volan takoje, sedista ma sve kompletno, boja mu je odlicna... jedino moras da nesto uradis sa ovim stop svetlima pozadi jer ga mnogo ruze i eventualno neke 17` felne sa distancerima jer su ove mnogo uvucene, i to je to.

Zdravo ga vozio milion kilometara. Pozdrav

x2, ali je zato restyling verzija 20x bolja!!!

004.jpg

No svakako bih i ovaj vozio da sam u prilici :)

Prelep primerak i skroz dobra oprema, nek je sa srecom! :e30:

Link to post
Share on other sites

Fenomenalan auto, imao ga je moj brat, ide kao zmaj. Koju verziju motora imaš, 163 ili je onaj 177 konja? Što se tiče štopaljki, prestaju da ti budu ružne kada navikneš na auto, neka te to ne brine. E90 je za E46 avion, što i priliči novijoj generaciji, a što se tiče izgleda, pitajte ribe koji je lepši :rolleyes: Na pešačkom one vide samo prednji kraj, a na E90 on izgleda veoma moćno :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...