Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ovo okupljanje je svake nedelje? :)

Hoce li biti neko zvanicno okupljanje iz svih krajeva? Da se napravi neka bmw-parada, sad kad krene lepo vreme...

ja sam za to. ako neko od admina moze da pokrene inicijativu bilo bi lepo, jedan krug po gradu od banjice do slavije pa natrag????

Link to post
Share on other sites

leader je verovatno mislio na neki veliki bmw skup , tj manifestaciju , bice sigurno ove godine , vec pocinju planovi itd , u slucaju da ne znas za proslu godinu , evo kako je bilo

Link to post
Share on other sites

Da,da mislio sam na tako nesto :) Okupljanje svih bimera iz Srbije :) Covece kako bi to bilo extra a tek koliko bi ljudi doslo :)

Bas sam gledao na rts1 skup alfista na adi huji, a i bio sam tamo jer mi najbolji drug vozi alfu i bas je bilo extra jos posle vozili krugove na stazi kao "speed lap", bas je bilo extra, kola, ribe, muzika, pice, realno gde ce bolje :D Stvarno kad bi organizovali sigurno bi bilo i na tv!

Ovo je cisto predlog i neka moja zelja ;)

Link to post
Share on other sites

druze ....ovaj snimak sto sam postavio , to je organizovao OVAJ klub ( pogledaj snimak )i dosli su iz cele srbije , a bogami bilo je kola iz bugarske i to dosta , iz slovenije itd , znaci nemoj da pricas "kako bi bilo lepo organizovati nesto tako " ...jer smo mi to i organizovali i opet cemo

samo uzivaj , bice to uskoro opet , prati forum i bices obavesten :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Mislio sam opet nego nisam otkucao :) Pogledao sam klip i vidim da je vec bilo organizovano i da je bilo extra! Ok, nadam se da ce biti uskoro :) And I'll be waiting B)

Link to post
Share on other sites

realno.....niko ne dodje u 19h :lol:

Jel? Ovako u nedelju mi je bio rodjendan pa su vecina koji dolaze od 19h bili kod mene na avali,tako da kada nije nekom iz kluba rodjendan slava rodjenje deteta svadba bmw skupovi driftovi dragovi,i sta znam sve i slicno,na banjici budemo od 19h,poslednjih sto godina a i sledecih sto godina ce biti tako,

Link to post
Share on other sites

Bice skupova sigurno, ali kao i do sada FILIP-M3 nece doci iz nepoznatih nam razloga. :e30:

hahahahahahaha :D odlucio sam da dolazim (bio mi je trip da dolazim jer sam dosta mladji od svih vas :( mozete svi cale da mi budete pa zato,ali na insistiranju jednog od clanova odlucio sam da dolazim) :) ;)

Link to post
Share on other sites