Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja budala sinoc posle smedereva umesto u dascaru krenem za bgd i zvekne me neki jugic, jos sam besan na sebe, naravoucenije, nikad ne napustaj drustvo

brate... gde, kako, koliko?

Link to post
Share on other sites

;) zakucao me u zadnji desni tocak kod bubanj potoka,ja u raskrsnicu,on zamnom,ja na kocenje a on u mene pa na pola, puko je ko tikva,znaci pukla pracka,hauba,maska,a desni tocak i kos se nabili suvozacu u noge, za njega doso slep, a ja promenio zadnju gumu, tj tocak i odvezo se kuci,jbga to je BMW, samo mi je uvaljena zadnja desna strana,videcete u nedelju, nesmem nista da radim dok mi nestigne zapisnik o udesu. Nema veze,bar se vozim i dalje :D

Link to post
Share on other sites

Dobro je da nije previse...

I njega izgleda nisu ucili da ne moze lopatom na bager :acute:

Ko mu je kriv kad je glup...ali opet...Udario je IS-a... ;) :D

Link to post
Share on other sites

stvarno steta!.... ... zao mi is-a..... ali ko mu je*e mater... aj burazeru bice sve o.k!

Link to post
Share on other sites

ajd da pitam ,nisam do sad planirao da odem na okuplanje na banjicu,iskreno nisam imao cime ,skrnavljenje bi bilo da dodjem drugom auto markom,posto se posao kod mog bmw privodi kraju,gde se tacno okupljate ,znam kad ali ne znam tacnu adresu,hteo sam ove nedelje da se pojavim ali nisam zavrsio sve sto sam zamislio oko mog bedzure,tako da je sledeca nedelja moja, a i devojcica sam se uzeleo--treba kiriju da im naplatim- taman da spojim lepo sa korisnim,

Link to post
Share on other sites

znam, i nisam zaboravio ali uvek neki djavo iskrsne , iskreno da ti kazem toliko sam zauzet ovim moji cudom ,po pet puta na dan se iznerviram trazeci delove koji mi nedostaju juce kompletirah sve sto mi nedostaje , tako da sklapanje ide uveliko,sutra cu da ti javim, i ovako moram da odem do ovog mog snadbevaca da mu platim nesto, znaci sutra sto posto ,ako slazem ,nema me vise na ovom sajtu

Link to post
Share on other sites
ajd da pitam ,nisam do sad planirao da odem na okuplanje na banjicu,iskreno nisam imao cime ,skrnavljenje bi bilo da dodjem drugom auto markom,posto se posao kod mog bmw privodi kraju,gde se tacno okupljate ,znam kad ali ne znam tacnu adresu,hteo sam ove nedelje da se pojavim ali nisam zavrsio sve sto sam zamislio oko mog bedzure,tako da je sledeca nedelja moja, a i devojcica sam se uzeleo--treba kiriju da im naplatim- taman da spojim lepo sa korisnim,

Sportski centar Banjica, svake nedelje od 19h osim ako se drugacije ne dogovorimo.

Tacnu ulicu ne znam, mislim da je Crnotravska.

Link to post
Share on other sites

Jeste Crnotravska (U pravu si Sone! ;-)..)...ali kad dodjes na Banjicu kod vma....koga god da pitas gde je "sportski centar"....svi ce ti bjasniti jako je blizu.... pozz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Andrija nadam se da Etnies LO-CAL imaju duboku saru, pa pravac Banjica, kakva bre zima, gde Ti je mladost. A otuda ce te sigurno neko vratiti kuci.

Link to post
Share on other sites

:) ....Pa de ste ljudi?!.... ja dolazio danas.... kad mrka kapa....nema nikoga...

Link to post
Share on other sites

...Znaci na Zlatiboru.... a ne prijavljuje se...!!! ;-) xexe... KIMI ocekujem suvi 'vrat sa Zlatibora...!!! ;-) .... aj brate vidimo se sl. nedelje.....

Link to post
Share on other sites