Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miki vas vidja svake nedelje pa zna da necete doci,brate nisam vidovit,ali ako neko ne dodje 99 puta,kazi mi kolika je verovatnoca da ce doci i taj 100ti put...... brate zezanje rejsing ovo ono ludilo samo javite,akcija sizenje ludenje,,,,,ma pali

Link to post
Share on other sites

Ma nije bilo nista neobicno...

Otisli do Despota na pice,posle zablejali na parkingu i rasturili se oko 22:30.

Mislim ja sam tada otisao,a ostali su jos nidza crveni,Miki s38.

Link to post
Share on other sites
Miki je hronicno malodusan sto se okupljanja na Banjici tice...a to ne valja...

E OVAKO...posto je ovih dana tacno godinu dana od kada se druzim sa vama, ovog vikenda ili sledeceg se obavezno vidimo i ja castim :)

Baki vodi Ljilja u Dascaru!

Link to post
Share on other sites

Ljiljo spremi kesh ili karticu, a za ostalo ce se Bane pobrinuti. :) :) :vampire:

Sa Bakijem i Dzonom sigurno neces u klub knjizevnika. Ali sigurno se posle dashcare neces zaliti. Pravi izbor.

Link to post
Share on other sites

eto, eto, kakvi ste.....Baki umire od smeha, a niko da se seti da mi cestita sto sam opstala ovih godinu dana sa vama (takvima kakvi ste :) skoooro ravnopravno :)

A u aprilu moj besni autic puni raaavno 20 godina :vampire:

Link to post
Share on other sites

To je za svaku pohvalu. Mislim na obe stvari. Na rodjendan auta, a za ovo drugo posebno. Oni tebe treba da caste, a ne Ti njih. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites

Znaci Bane ne verujem!. :D ... kad ja NEMAM kola ide se u puteshestvije...... e vala....izdrzacu jos par dana bez masine...j***m MU LAMPU! ;-) ..... :air_kiss: ...

Link to post
Share on other sites