Recommended Posts

Imam dovoljno godina da sam se kao osnovnoškolac prvi put vozio u BMW E30 320i, kao srednjoškolac potajno zavidio ćelavcima u E36/M3 a kao student završnih godina bio zaljubljen u E39/M5...

Trenutno još ne vozim BMW, ali se nadam da ću vrlo uskoro postati vlasnik jedne 5-tice E39 sa M opremom - tražim 525i 2001-2002-go godište. Nekako mi je taman dovoljno jak i velik (192ks i kažu svi pouzdan motor) a sa druge strane registracija je koliko-toliko prihvatljiva (biće ispod 500e godišnje, pošto je auto 10g star). Jedini "problem" je potrošnja (u gradu 13-14L na putu 8-10L), ali ja ne prelazim veliku kilometražu (oko 12-15k godišnje) a uživanje nema cenu - jednom se živi. Računam da ugradnja plina mi se ne bi mnogo isplatila (a mislim i oskrnavila bi BMW) jer sa mojom kilometražom tek za 2-3 godine, a planiram da pređem i na neki E60 525i (2005-2007, 218hp) za tih 3-4 godine...

Eto toliko, puno pozdrava svima od još jednog ljubitelja BMW-ova...

Link to post
Share on other sites

Samo da potvrdim, od danas sam ponosan vlasnik E39 525i, 2001-vo godište, crni, automatik, M5 look spolja i unutra, koža, ksenoni, CD šaržer, dva set felni i guma, 16" zimske i 17" letnje (oba seta originalna, BMW) itd, itd... :) Biće i slika kada se nakanim...

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao Miki i neka je sa srecom prinova, pa kada se nakanis okaci slike.

P.S. Popuni prezime u profilu, takva su pravila...

Link to post
Share on other sites

Okačiću slike do kraja nedelje, mada su sada na njemu zimske 16-tice pa nije toliko atraktivan (ima i prelepe letnje original BMW 17-tice, u njima je vrh!)

Takođe moram prvo malo da sredim auto...

1) Potrebno je poliranje (izgleda nikad nije poliran, pa je pomalo matirao i prepun je površinskih "ogrebotina", vidljivih izbliza ali neosetnih pod prstom) - Molim neki servis za preporuku.

2) Potrebno je dubinsko pranje, siva koža je pomalo požutela - ovo ću kod Johnny-ja B.

3) Da ugradim bele "angel eyes" - ove žute me nerviraju - već poručene preko ebay-a, stižu za 15-20 dana

4) Da sredim pomalo "težak" volan - verovatno ulje u servu ili servo pumpa

5) Da zatamnim stakla - što zbog bezbednosti, što zbog prijatnije atmosfere leti (iako ima zavesice, zadnja je električna), što zbog lepote naravno!

Link to post
Share on other sites

Okačiću slike do kraja nedelje, mada su sada na njemu zimske 16-tice pa nije toliko atraktivan (ima i prelepe letnje original BMW 17-tice, u njima je vrh!)

Takođe moram prvo malo da sredim auto...

1) Potrebno je poliranje (izgleda nikad nije poliran, pa je pomalo matirao i prepun je površinskih "ogrebotina", vidljivih izbliza ali neosetnih pod prstom) - Molim neki servis za preporuku.

2) Potrebno je dubinsko pranje, siva koža je pomalo požutela - ovo ću kod Johnny-ja B.

3) Da ugradim bele "angel eyes" - ove žute me nerviraju - već poručene preko ebay-a, stižu za 15-20 dana

4) Da sredim pomalo "težak" volan - verovatno ulje u servu ili servo pumpa

5) Da zatamnim stakla - što zbog bezbednosti, što zbog prijatnije atmosfere leti (iako ima zavesice, zadnja je električna), što zbog lepote naravno!

dobro nam dosao i daj da vidimo slike nemoj da budesh shkrt

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...