e34 from Germany


Recommended Posts

He. My name is frank and I comes from Germany. I am on the search for E 34 drivers in the whole world. I am 39 years and my largest hobby am my BMW. I would experience gladly something over the BMWS Scene in your country. Me about pictures of your cars, pictures of meetings and BMW sides from your country would therefore make happy. I attached some pictures of my car. Greeting from Germany frank

e3401dk2.th.jpg e3402np5.th.jpg

To mi je poslao Frank na mail. Uskoro ce jos neka slika.

Link to post
Share on other sites

vidi vidi ti švabu, ala ga je nabudžio ccc, da nekomentarišem šta mi se sviđa a šta ne.

važno je da se gledamo i u jevropi BRE :preved:

Link to post
Share on other sites

Meni od napred i nije losh jedino nebi stavljao haubu od e-39 (tako preterano lici na e-39) ali ideja sa farovima iz jednog dela je sasvim ok. Vrata su maaalkice preterivanje.

Link to post
Share on other sites

stvar ukusa naravno.... covjek ga je radio po svom gushtu... svaka cast za ulozeni trud, vrijeme i novac al ni meni se bas nesto ne svidja, al opet ponavljam da je to moje misljenje.... :preved:

btw. jel ovaj lik registrovan na forum???

Link to post
Share on other sites

ja ne bih komentarisao ni za ni protiv njegovih akcija, u svakom slucaju ga pozovi da bude clan biblioteeeke :P

salim se - clan foruma, a ja mogu da vam otprilike prevodim sta on pise i sta misli :preved: , ako ima ko jos zna nemacki, nek se javi

Link to post
Share on other sites

Svaka cast ulozeno truda,ali ako je e34 sta ima da ga prepravlja na e39,to je kao sad aj da se ja prepravfim u zensko i kao to je do jaja jer sam potrosio para i vremena,iskreno ja nevolim takvo prepravljanje auta

Link to post
Share on other sites

ma auto je do jaja :preved: trud treba ceniti makar bio i uzaludan za nekog...licno mi se svidja ideja mesavine e34 i e39 i ,stara proverena ladja modernog izdanja

Link to post
Share on other sites

,to je kao sad aj da se ja prepravfim u zensko i kao to je do jaja jer sam potrosio para i vremena,iskreno ja

Nista ti ne bi falilo :preved: :P :D :D

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta bih rekao...

Otprilike se slazem sa motorsportom, stvar ukusa, covek ga je radio kao mu se svidja i to je to...

Meni licno ima detalja koji mi se svidjaju, a Boga mi i koji ne!

Jbg. ima covek pare, pa mu se moze da izvodi svakakve kombinacije... (da ne kazem gluposti)

U svakom slucaju meni se vise svidja nas ukus!!!

Link to post
Share on other sites