Recommended Posts

Sve perfektno. Jeste ti se sve uklopilo da ga nađeš za 1500...

Kada bude neki tako dobar nebitne kubikaže za te pare prvo meni javi da ga kupim ako hoćeš...

Bivši vlasnik ga je baš potrefio sa borbet a flat felnama, stoje mu bruka.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo lepo samo tako nastavi auto je sasvim na svom mestu samo jos sedista i extra, sa srecom i puno km

hvala hvala :)

Sve perfektno. Jeste ti se sve uklopilo da ga nađeš za 1500...

Kada bude neki tako dobar nebitne kubikaže za te pare prvo meni javi da ga kupim ako hoćeš...

Bivši vlasnik ga je baš potrefio sa borbet a flat felnama, stoje mu bruka.

pa potrudi se malo pa ces i ti naci ...

Brate, super ti je ispao ovaj stiker na pragu :ok:

dance3.gif dobar je skroz :D

Link to post
Share on other sites

Lep auto, a lepa i boja :)

Sto se sedista tice, sta mislis da probas sa farbanjem tkanine? Koliko znam postoje takve farbe, a cini mi se da je taj sredisnji deo na sedistima od obicne tkanine tj nije koza ili eko-koza? Ofarbas samo to u crno i cao zdravo :)

Link to post
Share on other sites

heh :DD vidjam ti auto redovno u VIP-u kod uradi sam :) ko pracka je

pa nzm bas kako ce to da ispadne :// al mislio sam da ih presvucem u crno sa nekim M detaljima,tipa ovako nesto

a mozda mi se posreci da nadjem farbicku kozuru :D videcemo

BMW%20E30%20Sport%20evo%20seats%20and%20belts.jpg

Link to post
Share on other sites

:D Hvala...jel si ti negde u blizini? Javi se sledeci put...ostavicu ti broj u pp

Pa sto se farbanja tice, to je sigurno najjeftinija varijanta, pa mozes da pokusas...sve u crno...a ako nadjes neka fabricka kozna sedista, to bi bilo super...mada meni tvoja sedista na slikama izgledaju skroz ok, samo da nisu crvena ;)

Link to post
Share on other sites

ovakvu tablu morammmm da odradim :wub.gifwub.gif

24359_1424446935225_1354294584_31168938_4242661_n.jpg

prstenovi 20e

za belo svetlo se promeni dioda u tabli ? neka jaca ?

a kako da se urade kazaljke da sijaju ovako ?

ae ako zna neko

Ovako nesto sam ja radio na mojoj Skodi moras otvoriti tablu i reci mi sta ima unutra da ti kazem kako mozes to da odradis... :)

lonley-maxs-photo254.jpg

lonley-maxs-photo244.jpg

lonley-maxs-photo258.jpg

Najbolje bi bilo da su SMD diode koje se leme na plocu kao ovde lonley-maxs-photo240.jpg

Kazalje sljakaju po principu odvojene diode za njih u posebnoj nazovi "komori" - "sobi" i moraju biti providne verovatno su prebacene sa nekog novijeg modela ili cak i drugog auta! :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

a dobro jbg,sta ces... bitno je da si opet uzeo bmw ;)

nego kakva je razlika e30,e36 u voznji tako to ? :)

pa pazi,ne mogu neku razliku napravim :) ali nekako mi se cini da e36 ide bolje,kao zvrk je...

na e30 nisam imao servo pa muke,6 cilindara trom onako znas..a ovo je 4 cilindra jos servo lepo cima :DDD pravi zvrk,dobro bi doslo nekih 50 konja al sta ces :D neki 1.8is :DDD

Link to post
Share on other sites

pa dobro to jeste,al sestak je sestak :D bice konja polako

sredi taj spolja lepo i kuliranje ;) nije to za gasiranje

naravno :D tvoje felne,od tokyo auspuh,farovi sa angel eyes (kad prodam moje felne),i to je to...daj boze da bude tako !

necu unapred nista,voleo bih tako

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.