e30 kupe ili sedan za drift?


Recommended Posts

ko je od ovih nasih driftera vozio obe pa da mu trazim misljenje iz prve ruke?..

ja sam 55%-45% za kupe-sedan...ali verujem da nema tu neke drasticne razlike...

cuo sam neke price tipa da sedan ima bolju raspodelu mase,jer je malo tezi pozadi nego kupe,pa se zbog toga bolje ponasa,ali dali su to prazne price ili ne,to nam moze reci samo neko ko je imao prilike da vozi i jedan i drugi na stazi...mada oba auta bi trebala da imaju identicne motore,trapove,kocnice,gume itd.. da bi se uocila neka razlika,ako je uopste i ima...

Link to post
Share on other sites

Ne zamlacuj se rasporedom tezine jer koliko se ozbiljno vozi drift kod nas moglo bi se driftati i sa auto prikolicom zakacenom za auto...Takodje se ne zamlacuj ni sa cvrstinom karoserije,jer ces svakako montirati rol-bar u auto tj on ce nositi celu karoseriju,voznja je individualna stvar i zavisi od vozaca do vozaca....Bojan insistira da zadnji tockovi budu u 0 dok je Savicu i Foleru to nebitno.....Spakuj motor obelezi stazu i udri po vezbi sve ostalo je nebitno....ako nisi za drift nece ti pomoci ni da ti Ken Blok pokloni auto....

Link to post
Share on other sites

vozio sva 3 ali touring jebe mame i najbolje oprasta greske dok kupe najmanje oprasta greske a kad nekad krene preko nosa (kupe) mozes samo iskociti iz njega.....

Link to post
Share on other sites

Pogresna ti je teorija sinak :)

Vidim u WTCC-u i u ST-u sve coupe do coupea :P

FIA WTCC , BTCC , V8-stars ... je samo pitanje pravila i medjusobnog dogovora izmedju fabrickih timova , pa tako npr SEAT nije imao mogucnosti da uleti sa kupeom i odjednom svi se "dogovorili da nastupe sa 4 door saloon ! ( procitano u LA GAZZETA ...) :)

Link to post
Share on other sites