Recommended Posts

Opet potrebna pomoc. Na autu su farovi sa lecama, ali osvjetljenje je kao ... da ne psujem sada. Mogu li se oni kako reparirati, posto mi je neki strucnjak stavljao al. foliju u jedan far, nisam ni znao dok ne skido far da vidim. Ili da li bi xenoni pomogli iako je reflektujuci sloj stradao???

Link to post
Share on other sites

Ne vrede ni xenoni ako su lose reflektujuce povrsine

Reparacija se ne isplati, bolje uzmi dobre polovne farove

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Rezervni-delovi/Signalizacija/BMW-e30-farovi-sa-socivom/3981298

Jbg nisam u Srbiji nazalost, BiH. Oderace me postarina do ovamo, a ovdje sam trazio, nema nista da valja. BTW koliko je ovo u eur??

Link to post
Share on other sites

I meni su na autu malo slabiji projektori, moram izmozgati kako to da se resi :prankster2:

Sta znam, i ove da uzmes ne znas da nisu i oni losi

Ali mogu ti preporuciti da se javis Sukiju i Scaneru, oni ti mozda mogu naci nesto u tvojoj federaciji :)

Link to post
Share on other sites

I meni su na autu malo slabiji projektori, moram izmozgati kako to da se resi :prankster2:

Sta znam, i ove da uzmes ne znas da nisu i oni losi

Ali mogu ti preporuciti da se javis Sukiju i Scaneru, oni ti mozda mogu naci nesto u tvojoj federaciji :)

Bem ti federaciju kad nema dijelova za bmw, heheheh. Ajde ako nista ne iskombinujem pokusacu se javiti navedenima da vidim sta i kako. Hvala

Link to post
Share on other sites

kolega nemoj ni pomisljati da kupis Hella farove......

smao BOSCH a i njih otvori i pogledaj ukakvom je stanju reflektor!

Link to post
Share on other sites

kolega nemoj ni pomisljati da kupis Hella farove......

smao BOSCH a i njih otvori i pogledaj ukakvom je stanju reflektor!

Hvala druze, malo ih je poteze naci al da valja, da mi je i obicne al da su uredni jbm. Al sve konzerva do konzerve

Link to post
Share on other sites