BMW E36 M3


Recommended Posts

Poprilicno sam zagrejan da kupim M3 E30 u bilo kakvom stanju samo da ima originalan motor ali to je tesko naci kod nas pa mi je ovaj zapao za oko.

Ovaj E36 iz oglasa mi deluje skroz prmamljivo ali zanimaju me neke stvari:

1. Da li je auto iz kluba t.j. da li neko poznaje konkretan auto.

2. Kod kog majstora da odvezem auto na pregled i koliko to kosta.

3. Sta su mu mane i na sta ja sam treba da obratim paznju.

4. Kako da ga proverim da li je regularan jer ih u Srbiji i Crnoj Gori ima dosta ne regularnih.

Hvala svakom na bilo kakvom odgovoru, moze i na pp ako je nekom glupo da javno prica o tom autu.

Link to post
Share on other sites

Poprilicno sam zagrejan da kupim M3 E30 u bilo kakvom stanju samo da ima originalan motor ali to je tesko naci kod nas pa mi je ovaj zapao za oko.

Ovaj E36 iz oglasa mi deluje skroz prmamljivo ali zanimaju me neke stvari:

1. Da li je auto iz kluba t.j. da li neko poznaje konkretan auto.

2. Kod kog majstora da odvezem auto na pregled i koliko to kosta.

3. Sta su mu mane i na sta ja sam treba da obratim paznju.

4. Kako da ga proverim da li je regularan jer ih u Srbiji i Crnoj Gori ima dosta ne regularnih.

Hvala svakom na bilo kakvom odgovoru, moze i na pp ako je nekom glupo da javno prica o tom autu.

Sumnjam da ce iko moci da ti pomogne, jer nisi pokazao koji auto je u pitanju(link sa oglasa). A ovo sve sto je na oglasima je tesko groblje, bar po dosadasnjem sudu ovde na forumu..

Link to post
Share on other sites

kupuj to covece !!! da bre , slusaj - odugovlaci sa "paljenjem" motora , jer ce ga sigurno upaliti malo da radi (tek da razbije ulje) , pre nego sto dodjes da ga gledas ... zapamti - sto manje "cangrlja" na "hladan" start , to je M bolji ... a bre i za te pare , cak i da zduvas u njega jos 2000E "ozgo" ... mislim da se isplati ...

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je to taj, al bio je neki koji je bio slupan pa slozen u obicnu karoseriju. Treba videti da li je to taj, a kao drugo ako je grob 2000e je premala da se M sredi kako valja.

U stvari mozda je cak ovaj isao u delove, nesto mi poznata ta james bond tablica... Ako je to taj imao je kozni enterijer zuti, 3.2 motor, drugi volan...

Link to post
Share on other sites

da nisu mozda na tom bile tablice 321 00??

eeee taj, cak je auto bio i u spotu jednom Sha-ilinom, lepo ga izvrtese momci :) Cak sam pre neki dan pricao sa vlasnikom Gang Landa o tom bmwu sa tim tablicama 321 00.. Kaze vrh auto ali vrh, bio sredjen dobro, tegnut, ljubicasta boja koliko se secam.

haha na 42 sekundi..
Link to post
Share on other sites

Taj 321-00 je bio do jaja... Ali je u proteklih 5 godina promenio oko 6 vlasnika...

Što se tiče ovog, nisam baš siguran da postoji 96-to godište sa 3.0 motorom a što se tiče kilometraže, ako su ovo njegova sedišta, onda je prešao oko pola miliona km ;)

I meni su poznate ove tablice ali koliko se sećam, bile su na totalno drugačijem M-u tako da je moguće da je neka pakovana budževina...

I varijanta da se M3 dovede iz kanta stanja u ok sa 2000€... Xexe... Možda za ruke bez delova :D

Link to post
Share on other sites

sto se tice ovog crnog, on je bio 3.2 sa zutom kozom, bio je u bg, pa malo u ns, pa opet u bg, 3.2 motor je bio u extra stanju, i prodavan je u delovima, imao je zadnji trap koji je bio u kurcu i trebalo je to srediti, a to bas nije sitno, ubacen je 3.0motor i ovaj po meni drkanje enterijer, i sada se prodaje tako, toliko ja znam kada sam se na to palio

a sta ce ti taj 3.0 u e46? to uopste nije realno i glupa ideja

Link to post
Share on other sites

Sto se tice crnog, prijatelj ga je uzeo!

Auto je za te pare i vise nego odlican, motor je ubacen s50 3.0 sa sestostepenim menjacem, inace skroz lepo radi, odlicno poteze iako nisam dohvatio magicne obrtaje, od hitnih ulaganja, doterati prednje kocnice, zameniti soferku, par sitnica na zadnjem trapu kao i kolevka na diferencijalu, to je od prilike to...

Sve u svemu super auto za male pare, ko god je zeleo da ga uzme a neckao se, moze slobodno da se pokaje! :P

Link to post
Share on other sites

Taj 321-00 je bio do jaja... Ali je u proteklih 5 godina promenio oko 6 vlasnika...

Što se tiče ovog, nisam baš siguran da postoji 96-to godište sa 3.0 motorom a što se tiče kilometraže, ako su ovo njegova sedišta, onda je prešao oko pola miliona km ;)

I meni su poznate ove tablice ali koliko se sećam, bile su na totalno drugačijem M-u tako da je moguće da je neka pakovana budževina...

I varijanta da se M3 dovede iz kanta stanja u ok sa 2000€... Xexe... Možda za ruke bez delova :D

za 2 000E ... sledece ... servis (ulje , filter ulja , vazduha i goriva) , sva 4 diska i plocice , komplet silen blokova (sa sve viljuskama) lanac , spaneri i dihtung glave , za majstora se snadje , iiiii dosta !!! :lol:

Link to post
Share on other sites

prodaje se taj ljubicanstveni, bivsin ilin,sada je kod tose mislim da mi je rekao 7200 ali to je bilo u oktobru kada sam ga pitao

taj je prodat odavno i to za mnogo lepe pare,al je auto stvarno bio u zavidnom stanju

Link to post
Share on other sites