Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Retko zavidim,jos redje priznam da nekom zavidim ali tebi druze u najmanju ruku skidam kapu za ovaj primerak... kolekcionarski primerak uz jos par detalja.

Vidim da ljudi hvale i ja cu se pridruziti... savrsen auto imas!!!

Ako ikad odlucis da "raskines" prijateljstvo i odlucis se za nesto novo... bio bih ti zahvalan da mi pored ostalih koji verovatno cekaju u redu za nabavku ovog savrsenstva bacis i meni obavestenje da je auto na prodaju.

DIVAN BMW imas...cuvaj ga i dozvoli ljudima da ti zavide!!!! :acute:

Link to post
Share on other sites

ova generacija M ima 252 ks. Prvi službeni BMW M5 je predstavljen na Amsterdamskom motor show-u 1984. godine. Proizveden je u 2241 komada. Pokretao ga je modifikovanini motor iz M1 modela. Ubrzanje do 100 km/h je trajalo 6,5 sekundi a maksimalna brzina je 245 km/h. Verziju za severno američko tržište pokretao je S38 motor snage 252 ks.

LJUDI OVO JE RARITET u svakom smislu... i sto se mene tice,najlepse spakovan odnos snage i stila. PERFEKTAN AUTO

Link to post
Share on other sites

Prodat je kod nas, znam i novog vlasnika ali ga ne vidjam vec neko vreme...

Link to post
Share on other sites

ova generacija M ima 252 ks. Prvi službeni BMW M5 je predstavljen na Amsterdamskom motor show-u 1984. godine. Proizveden je u 2241 komada. Pokretao ga je modifikovanini motor iz M1 modela. Ubrzanje do 100 km/h je trajalo 6,5 sekundi a maksimalna brzina je 245 km/h. Verziju za severno američko tržište pokretao je S38 motor snage 252 ks.

LJUDI OVO JE RARITET u svakom smislu... i sto se mene tice,najlepse spakovan odnos snage i stila. PERFEKTAN AUTO

Jeste raritet ali si pomesao m5 e28 i m535i

I jedan i drugi su rariteti ali ovaj primerak je malo cesci m535i sa m30 motorom

Link to post
Share on other sites

Zvacu ga, ako je jos kod njega, i ako je zainteresovan za prodaju, javicu...

Link to post
Share on other sites

Danas sam kontaktirao vlasnika BMW e28 535M ... ne postoji sansa da se kupi taj automobil. Skrasio se kod izvesnog gospodina Ace i tu je kraj interesovanja za ovaj primerak :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

po vama , koju cenu ima taj auto ?

koliko njih je na prodaju ?

koliki broj ljudi trenutno trazi da kupi bas M535i ?

po cemu je tako poseban?

to sto je pera rekao ziki , da mirko ima dobar auto koji mnogo vredi se zove senzacionalizam i nema blage veze sa trzisnom vrednoscu koju regulise ponuda i potraznja !

Link to post
Share on other sites

na prodaju ocigledno kod nas vise nijedan...

koliko njih trazi... bolje pitanje koliko bi njih trazilo da novac nije problem

a koliko vredi...dobar odgovor si dao i sam PONUDA diktira CENU,shodno tome ovaj primerak bas i nema cenu kako kod nas,tako i u inostranstvu

zavisno od stanja i kolicine onog sto je na njemu originalno cenovni rang je od 5000-nebo je granica :-)

ja bih iskreno za primerak koji je izazvao dosta komentara na forumu a koji je promenio prilicno vlasnika i pogonskih agregata dao odmah tih 5000 koji su po meni donja granica...

Da ne izazovem kisu komentara... ja sam izneo licni stav,za mene je taj auto poseban!

p.s sto se tice cene jos jednom ... NEMA CENU!!! :-)

Link to post
Share on other sites

covek koji ima 5000 , trazi auto za svakodnevnu upotrebu .... po mogucstvu sa sto manje ulaganja i jeftinijom registracijom

druga grupa ljudi su oni koji imaju 5000 za auto koji im se svidja jer vec imaju ostale za svaki dan ...

kao sto vidis ponuda je tu , ali ako potraznja tj onaj koji TRAZI , pretera sa ponudom tu je i prodaja !

kao sto vidis ... potraznja je ona koja diktira cenu !

Link to post
Share on other sites

otvoreno nudim 5000 za taj automobil... ako sam preterao eto ti sjajne prilike da posredujes i zaradis

taj auto nije za svaki dan... to je auto za celi zivot,a posle toga u amanet sinu... to je drugar auto iz vremena dok je Bog zemljom hodao. Ne pravi se nista slicno i mislim da i nece nikada vise.

Link to post
Share on other sites