Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To cu i da uradim bato neznam sta je ljudima pa traze 400e za 3.5i,za 500e sam letos imao 91 525i 24v sa klimom,a za 500e kupice se ceo 535i ili 735i.

Link to post
Share on other sites

To cu i da uradim bato neznam sta je ljudima pa traze 400e za 3.5i,za 500e sam letos imao 91 525i 24v sa klimom,a za 500e kupice se ceo 535i ili 735i.

taj 3.5 sto mg70 nudi je original motor iz e28 m535 sa pletenom granom original i domacim papirom u extra stanju. to sto ces ti kupiti 735i za 500e stranca ti nije ni slicno originalom motoru, time automatski ni auto vise nece biti original m535. ako nisi zalio pare za takav auto nemoj ni sad zaliti za pravi motor... bar moje misljenje

Link to post
Share on other sites

Dzabe mu original motor kad nema original menjac moja auto je imao kontra brzine, a te pletene grane su pravljene,a i NE PATIM OD ORIGINALNOSTI.

Link to post
Share on other sites

Dzabe mu original motor kad nema original menjac moja auto je imao kontra brzine, a te pletene grane su pravljene,a i NE PATIM OD ORIGINALNOSTI.

izvinjavam se, nisam znao, ja sam shvatio da hoces da bude original m535. taj menjac koji ima nije kontra menjac ali je sport getriebe sa vrlo slicnim prenosima kao kontra menjac, takodje original iz m535.

jos da ti dodam da kod motora iz e32 i e34 imas dosta prepravki da bi ih ubacio u e28.

poz.

Link to post
Share on other sites

izvinjavam se, nisam znao, ja sam shvatio da hoces da bude original m535. taj menjac koji ima nije kontra menjac ali je sport getriebe sa vrlo slicnim prenosima kao kontra menjac, takodje original iz m535.

jos da ti dodam da kod motora iz e32 i e34 imas dosta prepravki da bi ih ubacio u e28.

poz.

izvinjavam se na dezinformaciji, sad je tu obican menjac od e34, ovaj drugi je prodat. zaboravio sam.

Link to post
Share on other sites

taj 3.5 sto mg70 nudi je original motor iz e28 m535 sa pletenom granom original i domacim papirom u extra stanju. to sto ces ti kupiti 735i za 500e stranca ti nije ni slicno originalom motoru, time automatski ni auto vise nece biti original m535. ako nisi zalio pare za takav auto nemoj ni sad zaliti za pravi motor... bar moje misljenje

ima jedan zanimljiv komentar od ZOKI KLINIK .... ali ok nema veze .... dok ne legne original u njega ... nije ono sto pise .

Link to post
Share on other sites

Mnogo je pa taj 3.5 motor poseban pa da treba da pise to sto jeste,ne patim od natpisa ko pati od velicine motora jbg sta da mu kazem,ne planiram bmw nikad da prodajem tako da mi neka autenticnost za cenu ne znaci mnogo,planiram da ubacim 3.5i motor ali kad za to bude pravo vreme i mesto,ja verujem da mozda 3.5i motori vrede 400e samo sto ja ne mogu toliko da dam,pricali smo ja i mg70 za taj motor i ja se slazem za doplatu koju mi je on trazio uz moj motor ali ima tu drugih neslaganja za koje ja i on znamo pa ne mozemo da pravimo trampu,a uzeo bih i ja taj motor kad bi bio malo povoljniji ili na neku ratu.A i sad su u modi samo M-optici tako da se tu uklapam i vise nego sto treba. :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Mnogo je pa taj 3.5 motor poseban pa da treba da pise to sto jeste,ne patim od natpisa ko pati od velicine motora jbg sta da mu kazem,ne planiram bmw nikad da prodajem tako da mi neka autenticnost za cenu ne znaci mnogo,planiram da ubacim 3.5i motor ali kad za to bude pravo vreme i mesto,ja verujem da mozda 3.5i motori vrede 400e samo sto ja ne mogu toliko da dam,pricali smo ja i mg70 za taj motor i ja se slazem za doplatu koju mi je on trazio uz moj motor ali ima tu drugih neslaganja za koje ja i on znamo pa ne mozemo da pravimo trampu,a uzeo bih i ja taj motor kad bi bio malo povoljniji ili na neku ratu.A i sad su u modi samo M-optici tako da se tu uklapam i vise nego sto treba. :lol: :lol: :lol:

ma sve ok,mi smo se razumeli...moje misljenje je da obican 3,5 vredi 150-200 jer ih ima kao blata...ovaj sto sam ja kupio verujem da vredi toliko koliko trazim a koliko sam ga i platio...takodje verujem da i fabrika ima razloga zasto je izbacila dva m30b35 a to je sam kvalitet delova motora..

slazem se da svaki M bez orginalnog motora gubi dosta na ceni..ali ako to vlasniku odgovara onda to nije na nama da osudjujemo..moj drug Ika je u 850 ubacio 2,5 tds i uziva jer je njemu tako dobro... :D

p.s. nemoj da mislis da pisem post da bi ti prodao motor,nije mi to u bitno,cak nisam ni siguran da li je jos na prodaju,svaki dan menjam odluku o zavrsetku mog auta...

Link to post
Share on other sites

Evo malo novih slikica napokon i ja da ga izvezem iz garaze malo sunce da ga vidi...

Uvece je bilo malo pranja...

sam4693.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4695.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4696.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4701y.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4702.jpg

Shot at 2012-03-04

...pa smo malko majali i paradirali po kaficima...

sam4703.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4704.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4705.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4706.jpg

Shot at 2012-03-04

... i sutra dan napokon sunce...

sam4711.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4709w.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4710.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4708i.jpg

Shot at 2012-03-04

sam4707.jpg

Shot at 2012-03-04

....more soon.... :lol: :) :D B)

Link to post
Share on other sites

Neznam ni ja koja je razlika izmedju m535i i obican 535i jer i jedan i drugi imaju 218konja,a voleo bih ja da uzmem i originalni motor ali zelje su jedno a mogucnosti drugo,uzeo bih i ja tvoj motor mg70 ali znas ono za kubikaze sto smo pricali nas zeza.

Link to post
Share on other sites

mislim da je razlika u ks,jedan ima 211,drugi 218..ne bitno,pitanje je u kakvom je stanju ovaj moj posle par sezona drifta,mada kazu svi da je dobar i ide kao ni jedan drugi,,iskreno voleo bi i zbog toga da zavrsim moju kocku da probam to cudo...

tvoj auto je odlican..svaka cast na kupovini..pokusaj da ga dovedes do perfekcije jer su sve redji i skuplji...

Link to post
Share on other sites

Auto definitvno ostaje kod mene sem ako ne natrci neki m e24, :lol:

U svakom slucaju sad se ostavlja kinta za ponovno farbanje iznutra i spolja naravno sa novim pojedinim vratima koja imaju kit jer hocu da sve bude ravno sa sto manje ispune,naravno sva zastita ce se odraditi,otprilike planiram oktobar,novembar da zapocnem to jer nemam nameru zimi da ga vozim nikada,e posle ce ici na komplet pretapaciranje sedista neba i tapacira sve novo,felne idu kod maria naravno i kad se vrati motor to ce biti to,e sada neoriginalno ce ostati(dok ne napuni godine za oldtajmera) vodjenje na 2.0i i gasni sistem jer previse volim da se vozim. :driv_ing:

Auto me sve vise i vise odusevljava sto voznja sto sedenje u kaficu i posmatranje njega na parkingu... :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

A sto se motora tice mislim da su vise manje identicni sem sto se vidno razlikuje poklopac motora,mislim da nije nista posebno budzen sem kontra menjaca naravno,ali mislim da je oznaka m535i samo zbog sasije.

Link to post
Share on other sites

Da ima m535i i m5,a ima m5 sa jednim spojlerima pa bez spojlera i sa drugim spojlerima.

Ajde misljenje razmisljam da promenim boju kad ga farbam u crvenu ili dajte predlog...

imag0972n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites