Recommended Posts

Ovo cu prvo da probam... Nisam nasao resenje, ali verujem da ima veze sa alarmom koji ima neku blokadu motora, zvacu nekog elektricara da mi povadi brdo zica ispod volana, ono je strasno sta sve ima, vadim taj alarm i uzecu samo centralnu bravu na daljenski... Nadam se da je do alarma...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LJUDI SAD UDJOH U KUCU.... Auto upalio, na pola kljuca :lol: Kada je majstor joca merio razmak izmedju koseva i pozarnog zida skinuo je kutiju sa osiguracima i pomerio je malo u stranu, od toga se izvukao neki dzek koji stoji pored kutije koji je inace prekriven nekom plastikom pa se nije video, poceo sam da trazim problem pregledajuci jednu po jednu zicu od onog busena ispod volana... Dok nisam dosao do motornog prostora izvukao sam par metara kablova viska xD prvi kabal koji sam proveravao u motornom prostoru je vodio do tog dzeka koji je bio na pola iscupan, kad sam ga vratio okrenuo kljuc bukvalno je na prvo verglanje upalio :dance3: pre toga sam skidao alnaser i proveravao ga direktno na akumulator, on mi je bio najsumnjiviji, ceo dan sam se drndao oko kola, zice od zadnjih zvucnika su se zavrsavale ispod zadnjeg sedista a isle su po sredini kola ispod tepiha, sve sam povezao sa cd-playerom i nisu radili zvucnici a bili su povezani nekim kablom, toliko me je to nerviralo da sam skinuo prednja i zadnja sedista i digao ceo tepih, povadio zice koje nisu ni bile prikacene za zvicnike, a navodno je filip rekao da je kod njega sve lepo radilo a nije mi rekao da su zadnji zvucnici bili povezani za pojacalo koje vise nije u autu, hvala sto si mi to rekao... Toliki posao zbog gluposti, i dalje sam besan ko ris jer sam bespotrebno ceo dan u garazi, ali neka veliki posao sam odradio, sredio sam to paljenje povezao sam cd-player izvadio kilometar kablova koji su bili visak izolovao sve gole pluseve (bilo ih je par komada) ocistio sam unutrasnjost auta, odneo sam jutros krilo i haubu kod farbara i to je sve za danas :)

Link to post
Share on other sites

Filipe Filipe namuci coveka i sad kao nisam znao :lol: , to te on tera Dzoni da ga rasturis polako da ga bolje upoznas ipak je on sad tvoj auto treba da znas svaki sraf na njemu heheheheeh :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Dripac jedan, stvarno me namuci bezveze... Inace, kada sam skinuo tepih video sam da ima cevi do ispod prednjih sedista za grejanje-hladjenje pozadi i odusevio se, zlatna kocka to nema... Juce je farbar odneo boju da se pravi danas farba i ako stignem veceras sklapanje ako ne onda sutra sigurno i gotovooooo :D

Mislim samo da cu morati da menjam prednje lezajeve ima li neko polovne ili zna nekoga ko ima na prodaju sa nekog stranca ili tako nesto a da su jos uvek u funkciji?

Link to post
Share on other sites

Ljudi auto je danas sklopljen i isteran iz garaze Eno ga u dvoristu pada sneg po njemu... :D

Krilo je novo i kopija je jbg bolje da sam polovno nasao zbog uklapanja ali jbg nema veze i ovako sam se snasao, Prednji branik moram da trazim jer sam na njega vratio njegov stari koji sam izlupao da ne kazem ispeglao samo da moze da se stavi na auto... Kad budem slikao stavljam slike jer se nisam setio slikanja u toku posla nije mi bio tu marudza da me podseti... :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ljudi auto je odavno sredjen ostao mi je branik prednji da nadjem i da zamenim i nema nista vise, lamela je slajfovala previse i ona je zamenjena, ono sto je u motoru lupalo to je bilo sledece imag1087w.jpg

ja zaista ne znam kako se ovo desilo ali eto, sva sreca pa nije nista strasno... :D

imag0007csv.jpg

Lamela je bila kao CD kada sam je skinuo sa auta... xD

Zamenjena je lamelom koju sam uzeo od Nidze crvenog... imag0009x.jpg

Ja ne znam kakve veze ima kocnica sa kvacilom ali od kad sam zamenio lamelu kocnica mi je mnogo vislja nego pre i auto mnogo bolje koci...

imag0010ij.jpg

Leva korpa je bila na njemu a desnu sam uzeo, ostavio sam ovu koja je bila jer mi je nekako bolje delovala :)

imag0013nm.jpg

imag0014sz.jpg

imag0005xb.jpg

imag1060v.jpg

imag1063a.jpg

imag1067.jpg

Felne sam nosio na sredjivanje pa je par dana auto bio na ovim fabrickim... :)

imag1119.jpg

imag1076l.jpg

imag1089.jpg

imag1093.jpg

imag1099.jpg

imag1096.jpg

imag0925.jpg

Ne znam sta se jos izdesavalo ali sve u svemu NAPREDUJEMO :D :D :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

20120603021.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120603022.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120603008.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120603014.jpg

Ljudi treba mi prednji branik i treba mi desni far prednji bosh jer ovaj hella malo slabiji i to mi se nesvidja levi je bosh i bas lepo svetli pa bih zeleo da kompletiram.....Ako ima neko branik ili far neka ponudi na pp....

Link to post
Share on other sites