Recommended Posts

Extra peticaa :)

Koja je cena, ako nie tajna :P

nije tajna, 1300e..registrovan jos 8 meseci,pa vidi kad traze za kocke po 1,5...1,7...

Link to post
Share on other sites

Opaka je to mašina, respect... 2494ccm, 192ks, 230km/h, 8.6s do stotke... Čestitam na kupovini, polako je utegni šta treba u narednom periodu i uživaj u vožnji!

P.S. Daj i neku sličicu unutrašnjosti.

P.P.S. Za 1300e praktično su ti je poklonili. Da je voziš do isteka registracije i prodaš u delovima još bi i zaradio. :)

Link to post
Share on other sites

Opaka je to mašina, respect... 2494ccm, 192ks, 230km/h, 8.6s do stotke... Čestitam na kupovini, polako je utegni šta treba u narednom periodu i uživaj u vožnji!

P.S. Daj i neku sličicu unutrašnjosti.

nemam slike,bice..

Link to post
Share on other sites

Gledao sam je bas na oglasu, super je.. ima malo estetskog ulaganja, ali zaista, za te pare, dobio si dosta! Bas sam hteo nju i jos jednu da ti pustim kao link, al reko necu da te davim oglasima, valjda ces je videti sam i eto sad! :) Super, skockaj je to malo i uzivaj, nek' ti je sa srecom! :preved:

Link to post
Share on other sites

Prodao nam nekog pulina i uzeo kes za koji ljudi rade po ceo mesec.. eehhh daa.. :) Kako nisam negde blize, vec bih imao 2 dana sta da jedem! :)

Link to post
Share on other sites

Kakva kocka,glupo ih je porediti!

Srecno!

cuti molim te vencao si se sa 34-om,i nemoj vise da poredis kocku ni sa jednim bmw-om.jel je kocka najbolji auto ikada napravljen. :e30: to je mit i ziva legenda.

Link to post
Share on other sites

Pre svega cestitam na prinovi! Ali mislim da je malo piglu to sto vi govorite "kakva kocka" 'glupo je porediti kocku sa ovim itd" .Pre svega treba znati za sta kupujete auto. Kakav i sta zelite od njega, tako da je oduvek bilo malo nelogicno porediti seriju 3 i 5, to sto kod nas danas imaju relativno slicnu cenu iako idalje dominira e34 nije niko kriv...

Elem i ja sam ga spazio odma na oglasima i zvao prodavca, sve u svemu rekao bih da je za te pare odlicna kupovina! :)

Link to post
Share on other sites

fotografija0209o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fotografija0210.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fotografija0206.jpg

Uploaded with ImageShack.us

posle par dana voznje mogu reci da je dobar auto,sve radi od grejaca sedista,klime do zatvaranja sibera i stakala na daljinski...po ulasku u krivine rekao bi da ima sper diff,potrosnja je oko 15 lit plina i po malo jacoj voznji...prodavacu ga sledecih par dana jer mi je ponudjena e38 po vrhunskoj ceni... :dance3:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.