Recommended Posts

Snega na pretek(drugar mi je u zimskoj sluzbi gore),nova staza radi.Ja sam bio prosli vikend gore, bila je opasna guzva jer je kraj raspusta deci. Sada bi trebalo da je malo manja guzva,a samim tim i prijatnije za odmor, ima par lokala, ponovo otvoreni hoteli renovirani, sve u svemu zanimljivo. Zavisi sta ocekujes?

Link to post
Share on other sites

Smestaj kod Pepe ili nesto privatno, Vujic ubija sa cenama, a kupio je pola Divcibara.Zicara radi, snega ima jedva sam otisao gore pre desetak dana uhvatila me mecava usput, znaci skijanje , sankanje sta god. Problem je sto je idiot iznajmio pumpu od Nis-a, a ona ne radi ,pre nego sto dodjes uzmi gorivo u Valjevu gore nema gde. Za provod imas gde radi sve

Link to post
Share on other sites

Ja sam dosao danas odozgo, snega ima, provod nije neki, vise je za porodicnu varijantu za razliku od Kopaonika i Zlatibora. Imas 3 staze, dobre su za decu i pocetnike, nema staza kao Krcmar, Duboka, Gvozdac i Ledenica. Ski pass dnevni 1000 dinara,za decu 800. Bio sam ove godine i na Kopu i na Divcibarima, Kop je preskup, ali je po svemu bolji od Divcibara i tri puta skuplji. I staze i provod.

P.S.Obavezno dobre zimske gume.

Link to post
Share on other sites

Planiram za sledeci vikend da idem na Zlatibor a nikad nisam bio na Divci pa sam mislio da svratim pa ako bude mesta negde da prenocimo . Idemo najvise zbog cerkice da se sankamo tako da nam neki provod nije prioritet , samo da ima dosta snega i to je to . Hvala na odgovorima .

Link to post
Share on other sites

Za vikend varijantu je ok, ali na duze je smor

ja sam se vratio prekjuce trebao sam da ostanem 7 dana a vratio se posle 5

trenutno je prazno sve sem decjih odmaralista

preporucujem hotel Divcibare skuplje je 300-500 din ali je mnogo bolje nego kod ostalih

kod njih jedino greju celu noc, klopa je ekstra, imaju zatvoreni bazen, saune itd.

Link to post
Share on other sites

Moji utisci.. Bio za Novu cetiri dana, sto se tice provoda, manje vise ,mrtvo, imaju u "centru" 2 kafane i to je to, mada ima jos jedan kafic mislim tu blizu. Stara staza nije radila, tj nije radila zicara, dok je na novoj sve ok, prvi put isao na toj novoj i zadovoljan sam skroz. Iznajmljivanje skija-snow board-a ti je 600 po danu, na vise dana je jeftinija cena. Za smestaj smo uzeli celu kucu, u kojoj moze da stane sedmoro ljudi, na dan je 50E . Meni je skroz ok, posto je islo veliko drustvo pa je zanimljivo, inace mesto je idealno za odmor, pravi odmor, ne izlazenje i pijancenje :) . Mi idemo opet u februaru, toliko o tome :).

Link to post
Share on other sites