Recommended Posts

Jel na E34 reostat se nalazi samo na kutiji sa leve strane u visini papucice za gas ili ima ga na jos nekim mestima..?Ako ga nemam tamo imam "sword"..?U pitanju je 88.god

Posto me zezaju brzine,tj ne rade prve 3 ako imam sword jel ima neka caka kako da ga namestim,ocistim ili sta god vec da vratim brzine ili mora drugi sword da se menja..?

Link to post
Share on other sites

I do sad je retko radio u manjim brzinama,ali uglavnom nije hteo uopste da se ukljuci,nakon sto sam namestio kontakte radio je dan-dva pa su prestale prve 3 da rade,samo u 4-oj..jedino je dobro sto sad bar 4-tu sam namestio.. :dance3:

Link to post
Share on other sites

Nasao sam druze na jednom stranom forumu sve podatke sto mi trebaju a i diy kako da namestim sword posto imam njega i on mi pravi probleme oko brzina..

Pozz

Link to post
Share on other sites

Ija sam malo cackao. Evo jos http://www.bimmerboard.com/forums/posts/136145 Nece biti problem za mac. Mosfet koji se spominje nije kriticni i ima da se kupi. Tamo se spominje 4 komada samo ne verujem da su svi crkli nego samo jedan. Nego, imas tamo dve vrste pa kad otvoris videcemo sta dalje. pozz

Link to post
Share on other sites