Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

izvadjena ona siva unutrasnjost i zamenjeno u crno.tabla,konzola,nebo,tapaciri i stavljene presvlake bmw.takodje zamenjeno ulje,filter,roler i spaner,pk kais,svecice.gume nove na iste felne jbg.

maska u boji auta posto je stara bila crna,oba zmigavca,far desni posto su bili napukli sve u "fabriku".masu stvari i delovima je pomogao clan foruma boban 777 kome se ovom prilikom zahvaljujem jos jednom.

za neko vreme je miran(auto)mislim.

Link to post
Share on other sites

sta je zajbano oko vracanja, psihicki se spremam za skidanje i vracanje, jel moram da skinem kutiju ventilatora, jel mi tu negde ulazi voda, a sa motorne strane ne mogu da pridjem.

Link to post
Share on other sites

sta je zajbano oko vracanja, psihicki se spremam za skidanje i vracanje, jel moram da skinem kutiju ventilatora, jel mi tu negde ulazi voda, a sa motorne strane ne mogu da pridjem.

i gde se sliva ta voda sto ulazi mislim gde se prvo oseti mokro?ja zasad nemam tih problema ali da znam zlu netrebalo.

Link to post
Share on other sites

kod suvozacevih nogu, skroz gore sa leve strane, ti nisi skidao celu ovu kutiju ventilatora, a kod mene su to radili jer sam ubacivao klimu, i nije lepo vraceno i prolazi voda jbg.

Link to post
Share on other sites
picture025djf.jpg

Svaka čast na živcima i strpljenju,nebi smeo da se upustim u ovakav posao,a da se prethodno ne nakljokam nekim trankilajzerima.Potrpao bi sve u gepek eventualno zakačio volan i otišo kod nekog da to napakuje i naplati.

Još jednom bravo za pos´o :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Svaka čast na živcima i strpljenju,nebi smeo da se upustim u ovakav posao,a da se prethodno ne nakljokam nekim trankilajzerima.Potrpao bi sve u gepek eventualno zakačio volan i otišo kod nekog da to napakuje i naplati.

Još jednom bravo za pos´o :thumbsup:

ma nije strasno.i ja sam tako mislio ali nije opasno.mada imao sam coveka koji je uradio 90 posto stvari i ladan ko spricer.ali ko sto kazu nasi ljudi kad se mora nije tesko.ima posla dosta ali moze se.prvi put je uvek bolno(tesko).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...