Recommended Posts

Pozdrav svima, evo mene opet :preved: (ko me se seća) ovog puta za volanom e34.Auto je u dosta dobrom stanju,limarijski zdrav,motor urađen,vidi se da je neko ipak vodio brigu o njemu.Enterijer je očuvan sem vozačkog sedišta naravno, i suvozačko je malo popustilo,od opreme ima centralnu,servo,klimu,šiber i... :huh: i ništa više, mada mi znači što ima klimu.Znam šta ćete reći "vadi tu kravu od motora iz auta i ubaci m50 " :D ,pa dobro znam ja to biće samo polako ;) .

Evo par slikica mada je poprilično prljav.

IMAG0634.jpg

IMAG0639.jpg

IMAG0636.jpg

Link to post
Share on other sites

Ima plin, atestiran, deluje uredno,naravno ima tragova detonacija.A m20 :D pa da čim okreneš dva kruga počinješ da razmišljaš o 2.7 bloku i 2.5 glavi :dance3: .Evo jedna sličica motornog prostora

IMAG0641.jpg

Link to post
Share on other sites

Neka ga tako neću da skidam "izolaciju", preventivno sam ga stavio na punjač par sati da se osveži jer je slabije vožen u zadnje vreme.

Pošto je auto najverovatnije bio obijan,polomljen je nosač motorića centralne brave na vozačkim vratima,jel ima ko ideju gde mogu da na brzinu nađem taj delić a da ne lutam po oglasima i otpadima, često vozim klince muka mi da obilazim ceo auto da otključavam i zakčljučavam svaka vrata zasebno.

Ovo mi treba,bez motora on radi.

IMAG0643.jpg

Link to post
Share on other sites

Kod e34 ti je manje bitno kako ide,poenta je da se deere :) izbacis mu srednji lonac,nabacis neki remus i obavzno mu lupis na gepek 535 :)

Nista bez M5 na gepeku,535 je slina

Link to post
Share on other sites

Pa vidite sad moj je po VIN-u bio 535 a na gepeku stoji m5, a ispod haube m20 :( dakle sve po JUS-u :D ,ima lep prigušen zvuk šestaka baš onakav kakav bi trebao da bude.Inače ja smatram e34 za limuzinu i ne bih baš voleo da se dernja, a kako ide,pa dosta dobro za jedan 2.0 na plinu.Evo jedna slika kad sam ga već oprao ,moj 535m5520 :dance3:

IMAG0645.jpg

Link to post
Share on other sites

Zezam se ja malo nemoj da mi zameris,nego to radi 90% klincurije koja uzme e34 za 500e pa glumi neki kriminal :)

A npr. brat od tetke imao 525 a stavio mu znacku 520. Kaze seljaci stavljaju 525 na 520, normalni vozaci koji ne pate za tim stave 520 na 520 a mi sto bi voleli da nam 525 trosi kao 520 stavljamo 520 na 525. :D Ja sam se krstio kad mi pricao, ali ima tu necega, bar ako das nekom auto i kazes mu ovo 520 a on izore asfalt s'njim. :D

Inace petarda je do jaja, samo skinu mu onaj najlon sa sajbne, mnogo mu je ruzno. :)

Link to post
Share on other sites

Na slikama auto izgleda sasvim pristojno. Što neko reče, skini foliju sa šoferke, stavi bele ili narandžaste prednje žmigavce, maglenke, pozadi stavi svetlije štopaljke i žmigavce, sredi sedišta i gas! Sigurno ima tu još nešto da se uradi, stara je to raga, ali kad mu se malo posveti pažnja i uloži se neka para može extra da izgleda i još dugo da služi. Neka je sa srećom kupovina i da ti ne treba majstor nikada!!! ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala :thumbsup:

Ono sranje na staklu skidam čim ugrabim malo vremena a napolju ne bude kiša,pokrivi glavu na semaforima ne vidim ništa od nje,kao tenk da vozim.Migavci i štopovi lete čim dođu na red, a m5 značku dobrovoljno menjam za 520 :D ili poklanjam nekom ko ima m5 a nema znak :lol: .Kao što rekoh petarda je meni limuzina i nema mesta jeftinim tuning trikovima.

Za sad sam zadovoljan njime,utegnut je i deluje očuvano, naravno vremešan je to auto i ima svojih bubica ali ipak je dobra osnova za dalje.

Link to post
Share on other sites

A npr. brat od tetke imao 525 a stavio mu znacku 520. Kaze seljaci stavljaju 525 na 520, normalni vozaci koji ne pate za tim stave 520 na 520 a mi sto bi voleli da nam 525 trosi kao 520 stavljamo 520 na 525. :D Ja sam se krstio kad mi pricao, ali ima tu necega, bar ako das nekom auto i kazes mu ovo 520 a on izore asfalt s'njim. :D

Inace petarda je do jaja, samo skinu mu onaj najlon sa sajbne, mnogo mu je ruzno. :)

Na mojoj petici pise 5xx :D

Posle 20 godina pitanje je koliko je tu zdravih konja ostalo :D

Link to post
Share on other sites