Recommended Posts

Na bordu mi stalno izbacuje kad upalim kola da ne radi parking svetlo,tj. kad ugasim kola i kad dam levi,odnosno desni zmigavac,treba da mi se upali leva,ili desna strana pozicije,medjutim ne pali mi nista,sve sijalice su mi ispravne i osiguraci ispravni i takodje mi izbacuje da ne radi TAIL LIGHT,u prevodu zadnje svetlo,a sve sijalice pozadi rade,ako neko zna kako ovo da otklonim,posto volim da mi sve bude ispravno na autu,neka kaze,hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Za tablice je druga poruka "lic plate light" ako si board stavio na engleski, a vidim da jesi :), a to sto tebi javlja vrlo cesto je problem kada se naknadno ugradjuje alarm u auto, vrlo cesto se veze da ti blinkla pozicija kada otkljucavas/zakljucavas auto, tada dobijes tu poruku u 99% slucajeva zbog nejednakog napona. Ako je tako, kod tebe se to resava se dodavanjem dioda. Ovo vazi samo u slucaju ako su svi kontakti dobri i ako su naravno ispravne sve sijalice. Meni se jedno vreme cak desavalo da mi onako bezveze izbaci u voznji Tail Light, e kada sam vratio board na nemacki nikad nije prijavio....kreni od alarma ako je naknadno ubacen.

Link to post
Share on other sites