Recommended Posts

da li je neko slucajno menjao uloske amortizera na jom gevindama na e36?

ili slucajno ako neko ima skinute pa da je raspolozen da izmeri dimenzije uloska pa da vidim od cega odgovaraju druge,posto mi je jedan procureo,a da ne skidam pa ostajem bez auta par dana dok ne nadjem ulozak.hvala

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

pozdrav druze.. Da li cu ti uopste pomoci,ne znam,ali kad ti niko nista ne odgovara pa da ja onda ubijem prazninu..... Imam na e36 kw stelujuce amortizere i pre dve godine sam isao u Smederevo,BOBO sport se zove firma da mi ih sredi jer su procuril (tada nisam znao za Gorana u Batajnici). Na jednom mi je dobila i osovina,sipka,pa ju je menjao,skinuo sa nekog starog amortizera,odradio na strugu duzinu i navoj i nasuo ulje u oba amortizera. E sada da li je menjao semeringe i gumice,nemam pojma. sve to me je kostalo 40e. Nakon godinu dana su opet procurili,tad sam ih ja otvorio i nasuo samo ulje,nisam bio pri vremenu da trazim druge semeringe,ali sad planiram da to odradim kako treba.

Link to post
Share on other sites

mozda cu ici i kod gorana,nego sam mislio da je mozda pametnije da zamenim kompletan ulozak,ali cu videti da odem kod njega,nego me vreme kolje nikako da nadjem slobodno :)

ma jom je takvo g...o da nemam reci prednji mi je procurio posle 1500km a zadnji su premekani od prvog dana

Link to post
Share on other sites