BMW e46 320d 136hp ili 150hp ?


Recommended Posts

Cao ljudi,ja sam nov na ovom forumu,planiram kupovinu ovog auta,pa me zanima vasa iskustva sa ovim modelom i kolika je gradska potrosnja na obican model od 136KS,a kolika na ovaj od 150KS...meni se iskreno vise svidja ovaj restajling model od 150KS,ali su mi pricali neki ljudi da dosta trosi po gradu a ja najvise vozim po gradu,pa me zanima vase iskustvo i misljenje...

Link to post
Share on other sites

Cao ljudi,ja sam nov na ovom forumu,planiram kupovinu ovog auta,pa me zanima vasa iskustva sa ovim modelom i kolika je gradska potrosnja na obican model od 136KS,a kolika na ovaj od 150KS...meni se iskreno vise svidja ovaj restajling model od 150KS,ali su mi pricali neki ljudi da dosta trosi po gradu a ja najvise vozim po gradu,pa me zanima vase iskustvo i misljenje...

Vozim upravo jedan 320D restyling od 150KS. Odlicno ide,a meni je to bitno. A potrosnja po gradu je od 7 do 8lit, a na otvorenom od 4.7 do 6.5lit, u zavisnosti od nacina voznje. Provereno!

Link to post
Share on other sites

Vozim upravo jedan 320D restyling od 150KS. Odlicno ide,a meni je to bitno. A potrosnja po gradu je od 7 do 8lit, a na otvorenom od 4.7 do 6.5lit, u zavisnosti od nacina voznje. Provereno!

Imam i ja 320d od 136ks i prezadovoljan sam imam ga skoro 2 god i sem redovnog servisa i guma i da akumulator nista dirao nisam samo sipaj i vozi a potrosnja mi je kombinovana mjerio sam 5.8 litara na 100 km a kad ga malo jace vozis tu je oko 6.5 sve u svemu jedno dosta ekonomicno auto a moze da povuce kad treba tako da samo gledaj sta uzimas i ako je dobar neces pozalit

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi sto ste me ohrabrili,meni pustali price taj BMW restajling trosi dosta po gradu,oko 10L ovo,ono...a za ovaj obican e46 od 136KS svi mi rekli da mnogo malo trosi...definitivno uzimam e46,e sad videcemo koji,gledacu da nadjem auto da je u dobrom stanju,pa nebitno da li je obican ili restajling... :)

Link to post
Share on other sites

kralju pusti price moj drug vozi m3 i trosi 11 litara po gradu

sto se tice potrosnje zavisi mnogo faktora, pre svega, menjac (automatski-manuelani), velicina tockova, rezim tvoje voznje, dal je leto zima, koliko je auto preslo i hiljadu jos stvari.....

skoro sam vozio e46 320d 136ks automatski menjac, gradska voznja 9 litara otvorene 6,5 litara, a ako ga gazis racunaj da ce ti gradske uzeti i 13 litara

u sustini bitno je da uzmes auto koje je seervisirano i cuvano

pozdrav

Link to post
Share on other sites