Recommended Posts

ako neko ima iskustva sa farbanjem kožnih sedišta, bilo bi mi drago da ih prenese ovde. hoću da farbam kožna sedišta iz e38 koja su beš boje u crnu. dakle iskustva, preporuke, cene sve je dobro doslo... hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

mogu ti dati br. telefona decka koji se tim bavi i koji to veoma uspjesno odradjuje, ne znam kako naplacuje... ali ako zelis sam to da odradis znaj da je najbitnija stavka da dobro dmastis kozu... i naravno odabir farbe...

postoji sredstvo za odmascivanje, pokusat cu saznati kako sezove i gdje ga mozes kupiti...

Link to post
Share on other sites

mogu ti dati br. telefona decka koji se tim bavi i koji to veoma uspjesno odradjuje, ne znam kako naplacuje... ali ako zelis sam to da odradis znaj da je najbitnija stavka da dobro dmastis kozu... i naravno odabir farbe...

postoji sredstvo za odmascivanje, pokusat cu saznati kako sezove i gdje ga mozes kupiti...

Pa daj! :)

Link to post
Share on other sites

Mislim da ti to nije dobra ideja, posle izvesnog vremena počeće da ti se pojavljuje bez boja na mestima gde se savije koza, tj. pojavice ti se bez crtice.

Link to post
Share on other sites

mogu ti dati br. telefona decka koji se tim bavi i koji to veoma uspjesno odradjuje, ne znam kako naplacuje... ali ako zelis sam to da odradis znaj da je najbitnija stavka da dobro dmastis kozu... i naravno odabir farbe...

postoji sredstvo za odmascivanje, pokusat cu saznati kako sezove i gdje ga mozes kupiti...

naopako da sam radim, zelim da platim da to valja, daj mi broj molim te! hvala za odgovor.

Mislim da ti to nije dobra ideja, posle izvesnog vremena počeće da ti se pojavljuje bez boja na mestima gde se savije koza, tj. pojavice ti se bez crtice.

to i ja predpostavljam i to mi je jedini strah, ali ako me neki profesionalac ubedi da moze da se uradi kako bog zapoveda probao bih...

Link to post
Share on other sites

Bgsinger je to odradio, a mestia gde se savije i stvore mikropukotine vidi se bez... Ako je crno u sivo ili obrnuto moze, al ovo teze...

Uostalom, sacekaj njegov odgovor.

Link to post
Share on other sites

Tačno. Tamo gde je savijena, izađe bež... Nije baš najsrećnije rešenje. Na kraju sam presvukao komplet enterijer novom crnom kožom i to je to...

Možda postoji neko kvalitetnije farbanje ali čisto sumnjam. Dosta sam se raspitivao i ovo je bilo kao najbolje ali sigurno radi posao ako farbaš u postojeću boju a iz bež u crno na žalost ne funkcioniše :(

Link to post
Share on other sites

Tačno. Tamo gde je savijena, izađe bež... Nije baš najsrećnije rešenje. Na kraju sam presvukao komplet enterijer novom crnom kožom i to je to...

Možda postoji neko kvalitetnije farbanje ali čisto sumnjam. Dosta sam se raspitivao i ovo je bilo kao najbolje ali sigurno radi posao ako farbaš u postojeću boju a iz bež u crno na žalost ne funkcioniše :(

:( koliko si platio to zadovoljstvo i koliko ti je vremena trajalo?

Link to post
Share on other sites

Radio sam kod lika iz Inđije... Jako je lepo uradio a sa materijalom je koštalo koliko se sećam 650€... Trajalo je oko nedelju dana... Postaviću ovih dana slike na temi mog auta (330xi) pa pogledaj.

Link to post
Share on other sites

Radio sam kod lika iz Inđije... Jako je lepo uradio a sa materijalom je koštalo koliko se sećam 650€... Trajalo je oko nedelju dana... Postaviću ovih dana slike na temi mog auta (330xi) pa pogledaj.

kakav promasaj :( hvala na informacijama iz prve ruke!!!

Link to post
Share on other sites

Koliko trebas da budes lud da platis toliko farbanje sedista i pritom posle nedelju dana da se razocaras ? Ne da bi mi vratio pare, jos bi mi platio i presvlacenje i gorivo i telefon i sta sam jeo tih dana !

Link to post
Share on other sites

Koliko trebas da budes lud da platis toliko farbanje sedista i pritom posle nedelju dana da se razocaras ? Ne da bi mi vratio pare, jos bi mi platio i presvlacenje i gorivo i telefon i sta sam jeo tih dana !

...a pretrpljena dusevna bol ? :lol:

Link to post
Share on other sites

Koliko trebas da budes lud da platis toliko farbanje sedista i pritom posle nedelju dana da se razocaras ? Ne da bi mi vratio pare, jos bi mi platio i presvlacenje i gorivo i telefon i sta sam jeo tih dana !

Nisam farbanje platio 650€ nego presvlačenje novom kožom sve sa materijalom i novim grejačima sedišta... Da ne bude zabune :)))

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

A ima li neko konkretno iskustvo sa farbanjem u postojecu boju..???

Mene to takodje zanima.

U pitanju je crna boja ako znaci.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja sam video sedista koja su originalno crna i prefarbana su u crnu. Mislim izgleda to OK. Pitanje je samo koliko je to trajno, ali lepo izgleda dok je novo, to jest dok farba dobro drzi. Treba samo naci dobrog majstora i dobro se pogoditi za cenu jer nije bas toliko jeftino ;)

Link to post
Share on other sites