Recommended Posts

Evo da i ja postavim jedno pametno pitanje koje je nerazjasnjeno do kraja u nasoj jebenoj i usranoj zemlji lopova i ludaka

Da li je dozvoljeno nositi kola na sleperici kod nas konkterno mislim na strance van euro 3 norme koji imaju nemaju tablice imaju ili nemaju odjavu sa ili bez papira?

Sta kaze zakon u tom slucaju ako nas saobracajna kontrola zaustavi i pita nas za kola koja nosimo na sleperici?

Zasto sam postavio ovo pitanje?Zato sto sam veceras cuo da su neke likove zaustavili i hteli da im skinu kola ovi nasi drumski lopovi i da su ih pustili kad su keknuli 50 e uz dzepa?

Da li smeju uopste to da rade ?(nisam mislio na pare) vec da kenjaju oko kola koja se nose.?

konkretno momci su nosili neku astru f koju su kupili za delove cisto da znate i o cemu se radi.

Bili bi fer kad bi malo prodiskutovali na ovu temu sta kako i gde cisto ako se neko nadje u toj situaciji da znamo kako se postaviti.

jebes biznis ako te oderu za carinski prekrsaj i slicne zajebancije.

Link to post
Share on other sites

Nisam siguran,ali 90% mislim da moras da imas neki papir od auta,da dokazes da ga nisi ukrao i vozis kod sebe u garazu da pravis kobasice.

Problem kod nas je sto se cesto auto dilcara naziva stranac.

Mozda je taj auto stvarno od preko pa su tablice odjavljene i vracene a papiri vremenom zagubljeni,a mozda je "uvezen" i iz nekog obliznjeg grada.Zato auto mora imati neko poreklo.

Ps.Sidji malo sa foruma i nadji mi keder,o boze boze.... :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

dodji sutra nacicemo nesto :) ne visim povremeno bacim pogled :)

E ne vredi treba nam detaljno objasnjenje sta i kako moze

Link to post
Share on other sites

Bas kao sto Dejan kaze, ako je vlasnik sa tobom mozes da ga slepas, mora da ima vazece tablice i da bude registrovan. ako bilo sta od toga nema, to ti je carinski prekrsaj i kazne idu do 250.000 dinara

Link to post
Share on other sites

znaci skini gace ne pomaze ni odjavu ako imas ma da mi je da vidim taj deo u zakonu sta precizno kaze nisam nasao

Link to post
Share on other sites

Na prikolici ne bi trebali da te diraju!

Carinski prekrsaj je samo ako te uhvate da ga vozis

Auto ne mora da ima papire niti tablice ako je na prikolici!

Dokaz da nije kraden ako bas zapne dzukela uvek moze da iscita broj sasije i da prema tome utvrdi dali se vodi potraga za autom a sve

preko toga sta radi mu je krivicno delo u kojem moze da popije suspenziju ostane bez posla itd.

U slucaju uzimanja auta na proveru sem vlasnika auta pravo na podizanje auta sa iste ima i osoba kojoj su oduzeli auto...naravno ako se ne trazi auto!

Koga ne mrzi da trazi i cita celu noc moze OVDEprocitati sve sta sluzbeno lice sme a sta ne sme da radi i takodje koliko robije moze da popije za to!

SVE LEPO PISE

Link to post
Share on other sites

meni su skinuli domaci auto koji je imao tablice zato sto nisam imao saobracajnu kod sebe, tek sutradan nakon provere sam mogao da ga preuzmem. a kamoli strani...

carinski prekrsaj je ako vozilo nema vazece osiguranje a boravi na teritoriji srbije, dali je to slepa ili otpad ili parking dodje na isto... na tablicama na kojim udje u srbiju MORA i da izadje iz srbije, ako je rok do isteka osiguranja kratak mogu i da zabrane ulazak u zemlju. ukoliko te uhvate da nosis strane tablice bez auta mogu da traze vozilo, gde se nalazi, zapisnik o udesu, dokaz o reciklazi itd...

bez vlasnika automobila odnosno imaoca punomoci za voznju takvog automobila takodje moze da ti uzme auto iz razloga sto kao gradjanin srbije ne smes da imas u svom vlasnistu vozlilo stranih tablica.

ukoliko uterujes vozilo na stranim tablicama koje ispunjava euro3 normu, od ulazka u srbiju imas 48 sati vremena, odnosno kad pada vikend 72h da udjes u carinsku zonu u gradu koji ti je propisan za carinu, u suprotnom ti je i to carinski prekrsaj.

isto tako moze i da se desi da te zaustave i nikom nista...

Link to post
Share on other sites