Recommended Posts

Pozdrav. U dilemi sam za jednu e28 524td, 1986 god, 260000KM, 85KW (115PS). Ima potrebnih radova na limariji, prag jedan i jedan blatobran koji su truli i prednja kapa oko amortizera od suvozaca. Haubu, gepek i krov treba farbati, malo se oljusko lak. Zanima me koje su mane tog motora, sta da gledam, na sta obavezno da obratim paznju, ako ga uzmem sta sve mogu da ocekujem od njega sto se tice mana, odrzavanja, potrosnje, kvarova i vase generalno misljenje o tom autu?

Link to post
Share on other sites

Bolje u te pare uzmi kocku,po meni taj e28 je extremno ruzan model bmw-a.Taj motor nema da je dobar,reeeetko.

JOs i ta limarija ako je truo po kosevima i pragovima,rupa bez dna.

O kojoj je sumi rec???

Link to post
Share on other sites

Suma je 800E. Auto se nalazi u RS. Registrovan do decembra, alu feluge BMW 15". Treba uloga u njega kako sam naveo, radio bi sam sebi to sve... Pa sad koristio bi se cisto po potrebi nekad, pored e36... A za te pare kockica ne moze da se nadje, a da je u voznom stanju, tesko.

Link to post
Share on other sites

u srbiji moze kocka za te pare da bude i registrovana a za e28 u takvom stanju je 800e jaka cena.poz

Link to post
Share on other sites

Stvarno su cene u RS dobre. Kad das 800 uera i sve sredis i na kraju svedes racunicu za te pare verujem da mozes uzeti e34.

Link to post
Share on other sites