Pomagajte....


Recommended Posts

molim vas da mi pomognete jer mi je palo nebo tj odlepilo se skroz po sredini i sad izgleda ko da vozi neki les :P :D

e mene zanima koliko to kosta da se uradi i gde ima dobro mesto za to u bg i blizini!!????

jer jedni mi kazu uzmi peglu pa ce se lepak opet zalepiti, drugi kazu uzmi heftalicu pa zaheftaj....ludaci...

Link to post
Share on other sites

eeeeh ja sam bas baksuz sa tim krovnim tapacirima, na svako auto koje sam imao mi se odlijepio... i nema srece dok ga ne skines, dobro i dobro ocistis (ostatke od ljepila) i zaljepis novo platno.... ja sam to radio kod jednog momka ovdje u HN, 50-ak eura izadje.... al vidi da to odradis prije ljeta da se dobro primi ljepilo, jer ljeti kako je vrucina opet bi ti se odlijepilo poslije par dana, provjereno.....

Link to post
Share on other sites

To je mislim jedna od cescih falinki kod E36-ice, i slabo sam koju video da joj nebo, makar malo na krajevima nije odlepljeno.

I ja sam je posedovao do pre nekoliko meseci, i takodje imao problema sa nebom.

Pokusavao sam svasta, od peglanja do lepljenja, ali je nazalost jedini lek bila kompletna promena neba.

Ja sam svoje polovno (u dobrom stanju) platio 40 Eura, te ga uz malo strpljenja promenio sam. Samo obrati paznju na nijanse neba, da ti posle stubovi i zadnja daska ne bi odudarali od neba, sve drugo nije problematicno.

Link to post
Share on other sites

pa jeste mana na e36, al ima ih i sa zdravim nebom.... meni npr. na kompakt-a je skroz zdravo, nigdje nije odlijepljeno (da ga ne ureknem)....

nije ga problem sam zamjeniti al sto kaze kolega samo uz malo strpljenja jer je sve pipavo.... sto se tice nijanse, ako se odlucis da lijepis novo neb (tj. novo platno) ja bi ti preporucio crnu boju, mnogoooo mocno izgleda, a i ne prlja se... crno nebo ima Drasko (BMW E36 POWER) u svog coupe-a i extra je.... e sad stvar je ukusa oces li poslije stubove ostavit u boji koji su bili ili ces i njih u crno.... kod draska su ostali u staroj boji, ne izgleda ruzno, al naravno da bi ljepse bilo da su i oni u crno... sve je stvar ukusa....

Link to post
Share on other sites