Recommended Posts

Pozdrav drugari imam par pitanja pa ako mozete da pomognete ?!

Kupio sam nedavno ovaj model i jako sam zadovoljan...pa sam odlucio malo da ulozim u njega da jos bolje izgleda,za sada sam stavio SMD diode u kabinu,vrata i gepek(tablice),odlicno svetli.. pa bi sad malo i farove da promenim,mislim sijalice u farovima,dal on ima xenon svetla,balast ili nema,(posto mi ne izgleda da sijaju jako i onako cisto belo vise je prljavo belo) i koje sijalice koristi ??? ne volim da cackam pa reko da ovde pitam?? i sta mislite o angel eyes ??

Hvala na svakoj pomoci !!!

Link to post
Share on other sites

Okaci neku sliku da vidimo kako izgledaju ti farovi i svetla, imas modele sa xenonom a imas i bez

Koristi h7 sijalice, mozes i probati sa nekim osram supersilver i nghtbreaker, one imaju vise belo svetlo od obicnih

Ili lepo odes i ugradis i xenone i angel eyes, da bude sve tip-top :)

Link to post
Share on other sites

A onda moguce da je obicna sijalica,posto sam stavljao u prosli bmw xenone bear od 4300k i ne da belo svetli ovo je nesto kao izmedju 4300k i obicne sijalice,kad stignem slikacu...

osram supersilver i nghtbreaker,sam stavio u prosli bmw kao dugacka svetla,druze meni je to isto svetlilo kao i obicna h7 sijalica ?!

Ako je neko imao susret sa unutrasnjoscu fara neka se javi ?! nasao sam na youtube kako se skida i sve to al ne vidi se sijalica i bmw je 2008god. pa kad bude lep dan probacu da ga rastavim...

Link to post
Share on other sites

A onda moguce da je obicna sijalica,posto sam stavljao u prosli bmw xenone bear od 4300k i ne da belo svetli ovo je nesto kao izmedju 4300k i obicne sijalice,kad stignem slikacu...

osram supersilver i nghtbreaker,sam stavio u prosli bmw kao dugacka svetla,druze meni je to isto svetlilo kao i obicna h7 sijalica ?!

Ako je neko imao susret sa unutrasnjoscu fara neka se javi ?! nasao sam na youtube kako se skida i sve to al ne vidi se sijalica i bmw je 2008god. pa kad bude lep dan probacu da ga rastavim...

Lako ti je da ih prepoznash, ako je xenon, ima sochiva, ako je obichan, nema. Pogledaj u far i vidjecesh, ako vidish sijalicu od kratkog svjetla, nemash xenon..

Link to post
Share on other sites

Ma ako je fabrichki, nemash potrebu, jake su te originalne., one i jesu 4300K. Ako ti vuche na ljubichasto, zameni sijalice. pri kraju su. Ako i dalje slabo svetli, imash ovdje na forumu temu restauracija farova, pa se obrati njima, mozhda ti je ushla voda ili prljasvhtina pa ne reflektuju dobro. Ako su farovi original, i sve je OK, vjeruj mi, nema potrebe za jachim, svjetle odlichno.

Link to post
Share on other sites