POZDRAV SVIMA, UHHH AL VAS IMAAA!!!!!!!


Recommended Posts

Pozdrav, ja sam Aleksandar iz Leskovca i 31 mi je godina, ozenjen bez dece ( bice uskoro), radim kao taxi vozac u firmi, po profesiji automehanicar.

Od skoro sam postao ponosni vlasnik lepog modela E34 518i 93 godiste. Auto je limarijski u pefektnom stanju nigde trulo kao sto ih ima neki, doduse ima par ogrebotina i ulubljenja i jos nekih sitnica sto se moze ocekivati jer je auto bio do skora u taxi sluzbi, enterijer je sasvim solidan trebalo bi promeniti tapacire sedista u dobrom stanju, motor presao 309 hiljada ali radi ekstra mada mu se cuju neki hidro podizaci ali resicu to u skorije vreme trosi po malo ulje ali po malo od prilike na 1.5 do 2 hiljade jedan litar. Trap se treba malo prisrediti treba promeniti stabilizatore i centralnu sponu. E sad najveci problem na ovom autu je instalacija koja se treba srediti ili promeniti jer dok je bio u taxi pozadi u gepeku snop koji vodi do gepeka je negde deljao i deljao dok nije odeljao i poceo da greje instalaciju i pregrejao da bi napravio kurslus zbog koga su skoro svi sistemi prestali sa radom. Vlasnik taxi firme inace moj dobar drug je neke neophodne sisteme prevezao koji su bitni za rad. Sta mi neradi a to je rikvers svetlo, centralna brava, alarm, grejaci zadnjeg stakla, ABS radi dok ga neprebacim u drugu brzinu, signalizacija u kontrolnoj tabli, raketa za brisace to je prevezano na jednom dodatom prekidacu i jos neke sitnice.

Nadam se da cu uz vase savete srediti auto za svoju dusu.

To je neko moje malo predstaljanje slike cu ubaciti samo da se prolepsa vreme posto trenutno pada kisa ovde, i to je to.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...