e 23 M735i


Recommended Posts

Javiše mi da neki čiča prodaje E23 M735i. Čiča kaže da je auto očuvano, čini mi se da je 1985 god. Da li neko zna koliko "nije mnogo", sutra ću otići i možda i kupiti. :lol:

Link to post
Share on other sites

Pitaj ga za cifru ako neces ti ocu ja tablice su mi nebitne :lol:

Link to post
Share on other sites

Pitaj ga za cifru ako neces ti ocu ja tablice su mi nebitne :D

Danas odoh vidjeti, da je neregistrovan znam sigurno i zadnja registracija je bila u Zvorniku (tvoja parohija), znam samo da nema kožu??? Inače čiča s ponosom kaže da ima brisače farova, mislim da bi trebao imati dosta opreme, i da ///M je sigurno!!! :) :lol: :lol:

i da ako bude mi bude proradio digitalac i slike su tu.

Link to post
Share on other sites

Kako moze da bude M?! Po cemu si to zakljucio?:lol:

Nisam druže zaključio tako su mi rekli, ako stignem okačiću večeras slike i "zadnjih sedam brojeva", prilično samouvjereno mi je rekao da je M, i da ništa nije mjenjano na izgledu i motoru. Poslao sam juče rođaka da pogleda i on reče da ima M na maski,mjenjaču i zadnjem kraju. Znam da se to može okačiti i na Ladu, ali nemam pojma ja sam povjerovao, pomalo i znam te ljude što prodaju auto.

Ako ti znaš nešto više, piši.

Ja neznam dok nevidim, a i kad vidim to što znam je vrlo diskutabilno, zato kao što rekoh PIŠI. :)

Link to post
Share on other sites

ok ok razumeo sam te.Nemoj pogresno da me shvatis.Nejasno mi je bilo kad si reko da je sigurno M''.Ja do sad nisam video bilo kakav nagovestaj M opreme u e23 logicki je i jasno da ta oprema ne pripada toj seriji.

Link to post
Share on other sites

ok ok razumeo sam te.Nemoj pogresno da me shvatis.Nejasno mi je bilo kad si reko da je sigurno M''.Ja do sad nisam video bilo kakav nagovestaj M opreme u e23 logicki je i jasno da ta oprema ne pripada toj seriji.

Imaš li ti ideju, koliko to vredi?

Link to post
Share on other sites

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=1765

Neznam jesi li vidio slike, na ovome piše M, nisam siguran da na ovome bezveze piše M.

Znas li koja je verovatnoca da naidjes na ovakav model :) 1:1000

Pa ako se radi o modelu sa takvom opremom dobio si bingo.KLINIK ti nije dzabe reko:''Pitaj ga za cifru ako neces ti ocu ja tablice su mi nebitne''

Link to post
Share on other sites

Znas li koja je verovatnoca da naidjes na ovakav model :lol: 1:1000

Pa ako se radi o modelu sa takvom opremom dobio si bingo

Nije sigurno u stanju kao sa ovih slika, braon je boje i vjerovatno je "malo" zapušten, ali vjerujem da je M 735i, ponavljam nisam ga još vidio, ali ako je "možda" BINGO, trebao bih požuriti!! :)

Link to post
Share on other sites

Znam zato sam se i zainteresovao, inače želja mi je bila da ženi kupim takav auto. Velik, siguran, sada je i rođak zainteresovan ali ja imam "pravo prvenstva" :)

Link to post
Share on other sites

Išao sam i vidio. Bmw nije paljen godinu dana, akumulator izvađen, limarija i nije loša. Sve u svemu i nije tako loše s obzirom da stoji godinu dana. Ima se tu brate fino uložiti pa da liči na auto. Sjedišta platnena - oker.

Čiča cijeni 1.000EUR i neće da priča o nižoj cijeni!? U onakvom stanju kakav je sada ja ga nemogu kupiti-namam se kad ganjati oko toga. Aparat mi se pokvario pa nisam slikao ništa, ali ako je neko zainteresovan sutra ću slikati. Zakleo bi se da ima paket opreme kao ovaj, i motor isto izgleda

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=1765

160kW, 1985god. 7859528 - zadnjih sedam.

Pa KLINIK ako te još uvijek interesuje, slike mogu biti sutra popodne. :)

Link to post
Share on other sites

super ali M7 nikad nije ni postojao,ni u jednoj seriji

Sada stvarno neznam, ali vjerovatno si vidio dosta modela e23 koji nose oznaku ///M, i meni je čudno, ali ipak nisu baš svi ti ljudi šabani pa da okače m tamo gdje netreba, neznam.

Imaš čak puno slika ovde baš ove serije i na većini se vidi M. :)

Link to post
Share on other sites