Carbon folija


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma drugi auto sa carbonom :)) A de mi samo recite,kako se skida ona plastika sto je oko volana,hocu i nju da uradim,ali ovaj drugar ne sme da je skine jer ne zna da li je na zabicama ili nesto drugo? Znaci ova plastika sto je ispod ovog dela volana gde je svirena,nadam se da razumete na sta mislim,ima slika volana na prvoj stranici :)

Link to post
Share on other sites

neznam za e90 ali kod mene na e46 sa zadnje strane volana imaju dve male rupice kroz koje se gurne ravan srafciger i guraju se oprugice koje drze sirenu tj airbag, gornja i donja maska volana su na srafovima...probaj da potrazis na googlu ili youtubu, meni je pomoglo.

Link to post
Share on other sites

jesi uspeo sta da uradis sa volanom?

E derugar iskreno nisam ni pokusavao,nisam imao vremena :) Videcu ovih dana da probam,pozdrav ;)

Link to post
Share on other sites

lepo je namesten karbon ali meni se vise svidja onaj mahagoni sto si imao deluje luksuznije i sam po sebi je opcija vise na autu ...

no stvar ukusa.

ja sam ga stavljao kada su mi bile lajsne ostecene jer to je bila solucija najlaksa

i jedno pitanje sto je svaki deo prekriven razlicito na konzoli , tabli ,vratima---

pa linije karbona idu u ovom smeru ///// pa u ovom \\\\\\ ?

:blink:

Link to post
Share on other sites

lepo je namesten karbon ali meni se vise svidja onaj mahagoni sto si imao deluje luksuznije i sam po sebi je opcija vise na autu ...

no stvar ukusa.

ja sam ga stavljao kada su mi bile lajsne ostecene jer to je bila solucija najlaksa

i jedno pitanje sto je svaki deo prekriven razlicito na konzoli , tabli ,vratima---

pa linije karbona idu u ovom smeru ///// pa u ovom \\\\\\ ?

:blink:

Nekako mi je onaj mahagoni,tj.ona boja vise za starije ljude :) A sto se tice linija tako sam ja hteo ;)

Link to post
Share on other sites

sto ljudi sto cudi...ja sam u mom slucaju se zajebao za smer i nebih ni skontao da mi jedan clan sa foruma nije rekao kad sam okacio slike na isti :rolleyes: a tad je bilo kaaaaasno :angry:

Link to post
Share on other sites

jbt ja nisam ni skontao smer....tacno bih se zajebo da sam radio na svojim kolima,nema teorije da bih provalio na vreme... koristan je ovaj forum :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

pa pola mozga mi nadam se ne hvali,barem su mi na fakultetu kad sam dilaomirao tako rekli :-))),,ali sam vec jednom menjao zabice koje su mi popucale od sunca verovatno se rasusile,pa sam ih placao ne bas tako jeftino ,pa ne bih opet da ih zajebem,pa reko da platim uslugu nekom iskusnijem

ako nije puno skupo,ali ako nije bas jeftino onda cu pokusati sam ,,je reko da pitam čisto,,,......:-) :)

Link to post
Share on other sites

Hvali... Jel I to sa fakulteta?

Elem, sad bar nije teško naći na internetu kako se nešto skida bez oštećenja. A lepljenje folije na lajsne je vise nego jednostavno. I za to postoje uputstva na dosta mesta.

Link to post
Share on other sites