-DVD- pustanje video fajla u toku voznje...


Recommended Posts

Dal neko mozda zna nacin na koji se moze pustati video fajl u toku voznje jer pre 20 km na cas automacki ugasi DVD i bla bla bla radi vase sigurnosti cemo iskljuciti video :pleasantry: B) ...

Kako se resiti toga :)? ;)

Link to post
Share on other sites

Dal neko mozda zna nacin na koji se moze pustati video fajl u toku voznje jer pre 20 km na cas automacki ugasi DVD i bla bla bla radi vase sigurnosti cemo iskljuciti video :pleasantry: B) ...

Kako se resiti toga :)? ;)

Nisi napisao koji je auto u pitanju ali predpostavljam da je auto iz potpisa.....Najprostije dijagnostickim uredjajem koji ima tu opciju ili kupiti neki od simulatora rucne kocnice itd....U principu dijagnostikom je najbolje i najbrze resenje.

Link to post
Share on other sites

Da u pitanju je auto iz potpisa...Dal to mozda neko radi po Bg ? :rolleyes: Gledao sam po netu i kao postoji porgramcic koji se nareze na DVD i kosta preko 200 E :) i onda restartuje taj mod i kao radi ali idi bre gde da dam 200 jura za to a pri tome pitanje dal radi :) Kao uplatis novac dobijes link za skidanje sam narezes i to je to :)...

Link to post
Share on other sites

Najprostije.......odes u bmw servis.Podmitis glavnog mehanicara i stvar resena.Garancija ostaje 100%.Sa diskom gubis garanciju Milion posto....A i preko dijagnostike je to bar duplo jeftinije.

Link to post
Share on other sites

Ti bi da gledas dvd film, pored voznje bmw-a ? :huh: cemu to brate.... ? ja ni muziku ne slusam kad vozim :dance3:

Link to post
Share on other sites