BMW Technical Information System 2006


Recommended Posts

Nego, sta je uopste ovo???

sve što nisi znao o BMW-u a nisi smeo da pitaš hahaah

skineš sve delove pa odjednom raspakuješ sve i instaliraš

Link to post
Share on other sites

Radi ova verzija sto sam postavio samo intalacija je za win95 :) a verzija za 2006 god. ne mogu da verujem. Nisam znao da je instaliram na eng. negde mi je promaklo izgleda ili je verzija na nemacki. Ima korisnih informacija ali mi se vise svidja BMW ETK.

Link to post
Share on other sites

Brate ne lupaj smejace ti se ljudi :) .iso fajl ti je image fajl koji se reze na disku. Moze da se instalira ne trazi win95. Ja sam ga skinuo i instalirao i radi!!!

BMWloud je skinuo i ETK i on radi. Znaci i jedan i drugi provereno rade.

Link to post
Share on other sites

aj kratko :)

ukljuci Nero ImageDrive, selektuj tamo First Drive (Enable drive) onda ti se gore pojavi First Drive odes tamo ucitas .iso fajl i kliknes na Load. Onda na My Computer pa nadjes novi drajv i pokrenes instalaciju.

Valjda ces da se snadjes :D

p0z

Link to post
Share on other sites

dobro hudini ja se nerazumem u kompjutere pa ako bi vasa ekelencija mogla da obljsni

ili da pomogne!

a to da ce neko da se smeje sto ne znam da instaliram ovo pucami k...

Kick je malo brz momak :D necemo mu zameriti ali evo dobio si potreban info.Zato smo tu. :)

Link to post
Share on other sites
' date='Feb 18 2008, 12:26' post='22480']

ovde :)

http://hosting.data.bg/bmw/BMW/Software/BM...06/bmwetk86.iso

A reci mi Kick jel ovaj sigurno radi, trebace mi sedam sati da ga skinem pa bi mi odgovor dobro dosao u naredna dva tri da znam dali se mucim uzalud? U svakom slucaju puno hvala.

Link to post
Share on other sites

U win95\bmw\tis\setup.exe instaliraj to. Onda pokrenes to sto si instalirao pa u meni TIS imas Install instaliraj i to i dobijas TIS :)

Link to post
Share on other sites

kick,ja tebe nista ne kapiram sta pricas :preved: Raspakovao sam zip,pokrenuo setup i instaliralo mi se ETK Local i ETC Admin. Ali kad pokrenem recimo Local kaze mi da mi fali neki ID bla bla... Pretpostavljam da jos nesto treba da se uradi. A i ne kapiram ovo Win95... Jel bi moglo malo dataljnije,stvarno ne kontam? :)

Link to post
Share on other sites

sad cu ti na PM oslati podatke od moje firme koje ces ukucati tamo i sve ce da radi ok!

Aj majke ti posalji i meni posto i ja hocu da instaliram etk.

Iskljucivo za licnu kucnu upotrebu, casna rec.

Link to post
Share on other sites