On board kamera za driftere


Recommended Posts

Mislio sam mozda treba drifterima a veoma povoljna solucija veoma mala i jednostavna kamera sa HD rezolucijom na ebayu i amazonu ima vec da se nadje i za 80 Eurona, sa svim drzacima itd. moze cak i pod vodu, 4 GB SD ima kartu

http://www.rollei-bullet.com/typo3/index.php?id=rollei-bullet-hd-2&L=3#/0

$(KGrHqN,!icE-onHq5oeBP3tfKjVz!~~60_35.JPG

a ovde imate i video da vidite kako to izgleda

http://www.youtube.com/watch?v=oUKf5AFPjxo

Link to post
Share on other sites

e da sam imao takvu kameru malopre pa da izbacim jedan zanimljiv snimak,izlete mi budala ne stade na znak stop jedva sam ukocio kad pogledah ono ima sta da vidim beli pezo sa policiskim oznakama bez sirene rotacije i slicno.Sto je najzanimljivije nije mi prvi put da mi policijska i druga auta izlecu na toj raskrsnici ,ja duboko verujem da posto on ide pravo misli da ima prvenstvo a i ne gleda da vidi znak ,,stop,, jer mi je jednom prilikom neko cak svirao i dizao ruke :unsure: .Ko je iz Pirota znace ,to je ona raskrsnica kod kalea

Link to post
Share on other sites

snimis pa na youtube pa ces videti kako ce izaci u novinama..., ako nema upaljena rotaciona svetla nema prvenstvo ali to je nasa policija...

Link to post
Share on other sites

e da sam imao takvu kameru malopre pa da izbacim jedan zanimljiv snimak,izlete mi budala ne stade na znak stop jedva sam ukocio kad pogledah ono ima sta da vidim beli pezo sa policiskim oznakama bez sirene rotacije i slicno.Sto je najzanimljivije nije mi prvi put da mi policijska i druga auta izlecu na toj raskrsnici ,ja duboko verujem da posto on ide pravo misli da ima prvenstvo a i ne gleda da vidi znak ,,stop,, jer mi je jednom prilikom neko cak svirao i dizao ruke :unsure: .Ko je iz Pirota znace ,to je ona raskrsnica kod kalea

Meni je danas jedan beli pežo 307 BEZ policijskih oznaka (tek sam kasnije video da drži isključenu rotaciju unutra na tabli) umalo napravio karambol - vozio je ko nenormalan video sam u retrovizoru, uletao i meni u makazice, a posle preticao po punoj i još obilacio preko trake za skretanje). Brate, staviću kamericu za takve idiote i staviti posle snimak na youtube kako panduri "bezbedno" voze, majku im bezobraznu!

Link to post
Share on other sites

ovo je najskuplji model te vrste kamere, sada sam detaljnije procitao, sa cak 20 M Pixela (kome treba) a inace ima sa 12 i 5 M Pixela najeftinija 89€ ovaj najskpulji staje 190€ poerd toga ima dosta oprema kao stabilizatori, drzaci, punjaci, software itd, moze cak i pod vodu do dubine od 10 Metara.... ah i ima ugao snimanja do 170° fish eye a moze snimati i kao video i fotoaparat...

a sto se tice snimanja nesavesnih vozaca pogotovo murijasa samo snimajte mada da li ce se opmaetiti to je druga stvar....

Link to post
Share on other sites

Pa Go Pro osnovna je oko 199 dolara što mu dođe u evrima oko 160-170. Dodajmo na to da dolazi uz nju oklop koji ide i dublje, dodatni displej koji se dokupi (osim u slučaju skuplje varijante Hero 2), dolazi se na isto, a pritom kamera nije vezana za auto.

Link to post
Share on other sites

GoPro HD HERO2 Motorsports Edition 16 GB + 2 Extra Batteries and Charger kit Bun ( 360470970153 )

Paid on Jul-11-12 $299.99 - 1 $299.99

Standard Shipping

Estimated delivery: July 13 - July 19, 2012

:)

Link to post
Share on other sites
' date='13 July 2012 - 03:21 AM' timestamp='1342141702' post='206829']

GoPro HD HERO2 Motorsports Edition 16 GB + 2 Extra Batteries and Charger kit Bun ( 360470970153 )

Paid on Jul-11-12 $299.99 - 1 $299.99

Standard Shipping

Estimated delivery: July 13 - July 19, 2012

:)

lol 50 dolara postarina a gde je posle i carina :)

http://www.ebay.de/itm/360470970153?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3D0%26_nkw%3D360470970153%26_rdc%3D1

Link to post
Share on other sites

Go pro osnovna je oko 100 dolara jeftinija i tu uračunaš carinu. Kvalitet i prvog modela je odličan, ljudi skaču sa litica u vodu sa dotičnom i ništa joj ne fali :)

Link to post
Share on other sites

Go pro osnovna je oko 100 dolara jeftinija i tu uračunaš carinu. Kvalitet i prvog modela je odličan, ljudi skaču sa litica u vodu sa dotičnom i ništa joj ne fali :)

Isti Klinac samo drugo pakovanje :)

Link to post
Share on other sites

na ebay.com ;) nema postarine, a donosi mi je drugar za 15ak dana pa nema ni carine :P

Link to post
Share on other sites
' date='15 July 2012 - 01:25 AM' timestamp='1342307561' post='206941']

na ebay.com ;) nema postarine, a donosi mi je drugar za 15ak dana pa nema ni carine :P

ako ti drugar stanuje pored njega u Brooklynu onda nemas sigurno postarinu :)

a koliko ja mogu da vidim pise mesto

Artikelstandort: Brooklyn, Vereinigte Staaten von Amerika

i internationalna postarina staje US $49,00(ca. EUR 40,02) - Standard Int'l Shipping

ja samo zakljucujem sta pise tamo ;)

Ali kako god imas dobro stvar :dance3:

Link to post
Share on other sites
' date='16 July 2012 - 03:04 AM' timestamp='1342399912' post='206997']

Ne znam sta si vido ali tamo lepo pise Shipping: FREE - Standard Shipping :)

Kada stisnem na onaj tvoj link gore sto si ga postavio izadje mi ovaj oglas

1212kg.jpg

Link to post
Share on other sites

ja nisam neverni Toma (inace sam Dusan) :) nego rekoh da te neko ne zavrne jer si mi postavio onaj oglas i sve gledam u njega a da sam Hudini znao bih da nije to taj oglas he he :dance3:

Link to post
Share on other sites

Kick ti si kriv sada i ja moram da potrosim pare na ovo cereslo he he danas sam bio u Go Pro radnji, ova mala kamera "jede malu decu"

nego postoji li opcija sa njom da direktni prebacujes snimak (video) na Lap Top? zaboravih da pitam, ili samo na Karticu, mada i na karticu od 32 Gb stane 4-6 sati materijala ovisno od rezolucije HD

Nekada je to kostalo boga oca....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...