Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlicni linkovi, hvala!

Posto nemam u planu da stavljam xenone, voleo bih da nadjem angel eyes koji nisu LED jer vise idu uz normalna svetla. Znam da je LED bolji i jaci ali... Pitao sam lika koji ih prodaje i ugradjuje i rekao je da ih nema na stanju ali bi mogao da ih nabavi. Bio bi problem ako bi neka od sijalica prestala da radi, on ne bi imao zamenu, jer ih, za razliku od led-ova, ne nabavlja redovno. Znas li koje angel eyes da trazim a da nisu led?

P.S. Koliko mi 3M folije treba za enterijer?

Link to post
Share on other sites

bolje uzmi led jer lepse izgleda po danu ... naravno ne prikljucuju se na poziciona svetla jer je onda ruzno da se fura tako danju sa pozicionim svetlima ,dok ako imas dobre ampule u farovima ne izgleda uopste lose nocu ...ujedno imas razlicite jacine u kelvinima ,tako da uzmes neke slabije led i uz kombinaciju sa jakim ampulama i to je to

za foliju odgovorio sam ti na pm

Link to post
Share on other sites

Nadam da cu naci slabije LED-ove i da ce se uklopiti kako treba. Veliki sam vizualista, tako da bi mi eventulna razlika u boji svetla jako smetala i verovatno bih ih iz tog razloga skinuo.

Recimo, boja koju daju ovi sa linka ispod bi mi potpuno odgovarala i sve sto daje drugaciju nijansu ne dolazi u obzir:

Link to post
Share on other sites

Evo kako sada izgleda volan. :dance3:

IMG_2036.jpg

Fotografija ispod je iz Maribora. Inace, drugar je tada kupio ovog KTM-a.

IMG_0872.jpg

IMG_0913.jpg

Link to post
Share on other sites

Tempomat i ostale funkcije rade bas ono sto treba, a to je da povecavaju udobnost i prakticnost u voznji. Kada se na to doda jos i vizuelni efekat (narocito tokom noci), onda je zadovoljstvo zagarantovano. ;)

Preporuka za sve koji se dvoume u vezi MF-a.

Link to post
Share on other sites

Rekao sam ti vec da preko ebay-a mozes da kupis samo komande i da bi te one, sa postarinom na tvoju adresu i uslugom, kostale oko 50e. ;)

Link to post
Share on other sites

Meni su ugradnju komandi i dotezanje rucne kocnice u BMW-u Bata naplatili 4000 dinara. Sama uradnja komandi traje oko sat vremena.

Link to post
Share on other sites

Jel mozhe da se ugradi MF volan na bmw320d 2001.god ako ga ranije nisam imao?? I koliko bi para bio ovakav kao sa slike?? Izvinjavam se ako sam skrenuo sa teme al reko da ne otvaram bezveze novi topic kad je vec ovde o volanima rec... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Pa naravno da moze, a para zavisi za koliko kupis volan,aktivacija ti je 4000 hiljade kod Bate napisao Zeljkamp B)

Volani su oko 250 eura a aktivacija kod Bate 3000 dinara.

U pravu je Casper, aktivacija je 3000 dinara ali je meni naplatio 4000 dinara jer mi je, pored aktivacije MF-a, zategao rucnu kocnicu. ;)

Evo jos koja slika... B)

IMG_2036.jpg

IMG_2038.jpg

IMG_2037.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala puno i ako mozhe josh samo jedna mala pomoc. Vezana je za sat na instrument tabli... Ne mogu da ga namestim nikako pa me zanima jel zna neko kako se namesta? Stalno mi stoji ovakav znak - - : - - probao sam sa onim desnim dugmetom da ga okrecem ali sat ne reaguje... Pa me zanima jel ima neki drugi nacim, skoro sam uzeo kola pa ne mogu jos da pohvatam sve... Izvinite ako sam vas udavio i hvala unapred! :)

Link to post
Share on other sites

Nisam podvukao crtu jer se lagano sredjuje. Kada je podvucem izacice me negde oko 7000e, verovatno i vise. Nije malo ali znam sta vozim i da to sto vozim vredi. ;)

Link to post
Share on other sites