Recommended Posts

E onda je doslo trenutno stanje

sve popravljeno tip top namesten carbon interijer jer stare lajsne su bile poguljene zamenjena rucica menjaca sredjeni ocisceni faroci i namesten angel prstenovi stigle feluge 17'' uradjen servis ociscen ispoliran komplet itd

IMG_3873-1.jpg

IMG_3855-1.jpg

IMG_3856-1.jpg

IMG_3859.jpg

IMG_3882.jpg

i tako ...

Link to post
Share on other sites

IMG_3853.jpg

sredjene stare feluge i na njima su sada zimske IMG_3894.jpg

IMG_3892.jpgIMG_3883.jpg

PRE-->IMG_3833.jpg

POSLe>>>IMG_3873.jpg

projekat je trajao 7 dana i auto sada ide na bubanj a dotle se vozika :e30:

pozzz

Link to post
Share on other sites

Lep nema sta, neko na koju foru je motor 2800cc, a restajling :huh: , posto su i sedista od modela od 2003. godine. Da li je ubacen motor 2800cc ili su promenjena krila, hauba, svetlosne grupe i enterijer?

Link to post
Share on other sites

Lep nema sta, neko na koju foru je motor 2800cc, a restajling :huh: , posto su i sedista od modela od 2003. godine. Da li je ubacen motor 2800cc ili su promenjena krila, hauba, svetlosne grupe i enterijer?

I mene to bas zanima :blink:

Link to post
Share on other sites

da motor je iz 98 .2800 ccm M52 . to je radjeno kod predhodnog vlasnika

licno ne volim kada nije stock auto sa originalnim motorom tako da sam ga malo sredio dotegao ocistio picnuo i zato ide na bubanj ... jer ne znam kako je i koliko kvalitetno to odradjeno uzeo sam ga jer me nije skupo izasao . u njega sam ulozio samo feluge ,andjelke,carbon za interijer ,rucicu i nekih 10/15 sati rada..

Link to post
Share on other sites

svi imaju dig klimu...

nego mogo si lepo uzeti orginal rucicu a ne ovu kinesku za 500 dinara :)

nemaju svi digitalnu klimu a da hocu da ga zadrzim za sebe sigurno bi to malo drugacije izgledalo mada ne izgleda bas ni toliko lose a rucka kineska nije sigurno

auto je jos uvek u mom posedu ali dok ne ode u druge ruke reko da ga pretstavim jer nisam bio dugo aktivan na forumu zbog obaveza ...

po meni nema neku opremu na kakvu sam navikao ali tacno da mu ne manjka nista ali moze to i bolje, tempomat ,multifunkcionalni volan sa opciom za telefon prednji podizaci , dig klimu, bord komp sa raznim opcijama

hvala svima na komentarima.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

moze kljuc auto je otisao u dugo vlasnistvo ;)

auto je otisao za Srbiju iz CH pomenuo sam vlasniku za forum i klub i ako zeli da ucestvuje javice se adminima da otljucaju temu a dotle molim LOCK.

Merci

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.