Recommended Posts

opste je poznata stvar da kad je nesto vlazno uglavnom je i klizavo. tako da tom svojom izjavom ovaj auditorijum ovde drzis za debile.

ajde da citiram prvi post

Za sve ljubitelje bmw-a iako znate da napomenem.

leti kad je temperatura asfalta velika, mnogo je klizavo i opasno. samo lagano 70-80 ako se ide na put.

ovo pisem jer malopre samo isao iz hn za budvu i pun gas druga - treca zaobilazim preko pune, i pandur na 120 mi izlazi s sargarepom, ja kocim i proklizavam s petoro u kolima pravim trag nekih 35 m on jadan se bacio nazad da ga ne udarim. Sve je dobro proslo na kraju ali ja sam se odsekao jer nisam mogao da ukocim kako treba. Posle nisam presao 60... znam da svi koji imaju bmw-a vole pun gas, ali ne treba to. ja sam ispao kreten sa puno srece al eto cisto ako neko procita da se seti.

znaci, lik tera bembaru po CG i obilazi preko PUNE linije ali je drug na drumu i skrece nam paznju da moze da bude klizavopa da povedemo racuna. mozda je pre trebalo da napise cuvajte se onih koji obilaze na punu, imalo bi veci efekat. ovako, sve ovo jako vredja moju inteligenciju.

Link to post
Share on other sites

Druze kad si tako pametan i nisi debil idi u Nemacku provozaj po njihovim putevima i reci dali je klizavo kad je mokro.

Za nikoga ovde nisam rekao da je debil . A dobro ti je Tokyo rekao da nekenjas jer nevozis samo ti nove gume . Teraj druze kako ti je volja ali vredi nekad poslusati neki dobronameran savet ili necije iskustvo .

Link to post
Share on other sites

Cika Simo, nemoj da skreces sa teme...neki postovi su brisani i korigovani

Hvala. Izvini.

Hteo sam i ja da ih obrisem ali ne postoji opcija brisanja, a opcija izmene posle nekog vremena ne radi.

Bilo bi dobro da uvedete opciju brisanja i izmene.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...