Recommended Posts

jesam . uklapa se perfektno ,30 sekundi sa se montira i demontira, od spolja se nista ne vidi a dobra fora je kad otvoris prozor opet je tamno unutra i stiti vetra i sunca

od spolja gledano auto ,tesko bi provalio da nisu folije ...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa onda nemoj da razmisljas,kad budes prodavao Auto skines i ostane ti za drugi foliju kad stavis gotovo,a ove slike neznam sta bih rekao sem svaka cast sredio si Auto skroz a i andjelke su legle jos ovako u mraku :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Svidja mi se kako su legle. Svaka cast za trud i dobre ideje. ;)

Danas cu valjda stici i ja da postavim slike svog Bmw-a, ocarinjen je. :)

Sto vise gledam karavan, sve mi je lepsi...mada jos uvek dajem malu prednost limuzini...

Link to post
Share on other sites

odlican, mada iskreno sumnjam da ces stati tu sa sredjivanjem, znajuci kako su svi prethodni sredjivani, ici ce i ovde m optic :) p.s. stara dobra lokacija za slikanje :)

Link to post
Share on other sites

odlican, mada iskreno sumnjam da ces stati tu sa sredjivanjem, znajuci kako su svi prethodni sredjivani, ici ce i ovde m optic :) p.s. stara dobra lokacija za slikanje :)

kako znas druze :blink:

evo upravo gledam :pilot: i trazim po netu retrovizore , lajsne i prednji branik od M ...

pa sad ako odolim

Link to post
Share on other sites

moze samo klesta a ne lim ,samo onaj deo sto drzi plocice. .. a i prakticno je jer farba stiti od korozije i ne prljaju se toliko posle felne, lakse se cisti kad se zaprlja ...sa estetske strane je stvar ukusa.. ok je samo nemoj nista ostalo da farbas, lim nikako u crveno,,,

Link to post
Share on other sites

moze samo klesta a ne lim ,samo onaj deo sto drzi plocice. .. a i prakticno je jer farba stiti od korozije i ne prljaju se toliko posle felne, lakse se cisti kad se zaprlja ...sa estetske strane je stvar ukusa.. ok je samo nemoj nista ostalo da farbas, lim nikako u crveno,,,

OK. znaci lim nista, pa dobro ovo cu da sredim pa da vidim kako izgleda, svakako hvala na predlogu jer ja bi ofarbao i lim pa bi mozda bilo previse upadljivo, imas li neki predlog za boju??? Ja sam mislio crveno! :)

Link to post
Share on other sites

koje ti boje auto?

pre neki dan sam video jedan napucan /// i celjusi sa desne strane su mu plave a sdruge crvene ...

do OO izgleda ali to kod stock ne bi stajalo nesto narocito, jedino ako je spusten i sa nekim besnim felugama...

Link to post
Share on other sites

hehe, znam kakvi su bili prethodni, i ko sto rekoh, kada jednom pocnes, kraja nema :) a i kad dodje sve na svoje, proda se auto i dodje drugi i onda opet jovo nanovo :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.