pozdrav svima Bavarcima


Recommended Posts

pozdrav sve na forumu, zovem se Mirza, iz Sarajeva sam , inace vlasnik E39 528i sa M52, auto je 1997 bio je u dobrom stanju kad sam ga kupio sa 133 000KM predjenih ( uredna servisna knjiga , racun od BMW-a kada je kupljen i slicno ) inace je kupljen u Italiji a bio je kod vlasnika koji je za 5 godine presao sa njim 30 000KM .

Trenutno radim malo na faceliftu auta, nabavljeni su prednji farovi sa Angel Eyes od FK ( s kojima sam pravo zadovoljan ) naravno stavljen je i BiXenon , zadnje smoked crystal stopke, ovo je sve i montirano, na putu je prednji i zadnji branik od M5, na putu je i sportski 3kraki volan od M Technic te i Tacho Ringovi niklovani , takodje tu je i onaj mali spojler na gepeku , felge su M5 original sa duplim siljcima 18 cola naravno, gume naprijed 245/40/18 nazad 275/35/18 , auto trenutno ima na satu 144 774KM , iduce mjesec narucujem i Eibach opruge koje ce ga spustiti naprijed 35 i nazad 25mm .

Ovo kad se zavrsi idemo na tuning usisa i izduva, pa onda na chiptuning.

Pored svega ovoga auto ce biti /////Alpine sluzbeni demo auto za BiH jer imam firmu koja je zastupnik za Alpine , DLS, GZ, Dynamat i slicno za BiH pa u njega ide i nesto od opreme tj multimedia 5.1 CH setup sa monitorima i ostalim al to cete vec vidjeti pod projektom...

e i da , zaboravih reci , osnivac sam BMW Kluba BiH :)

Link to post
Share on other sites
e muha nek si i ti dosao :D

cu niste znali pa nedavno sam vam napisao post ali eto niste obracali paznju

www.bmw-club.ba

ču nismo obraćali već se i učlanili :) :D

Link to post
Share on other sites

eo update

evo par slikica auta, to je sa ove strane sto je ostala zdrava , trenutno na njemu je promijenjeno

prednja svetla , stavljena od facelifta

dsc00983ig3.th.jpg

zadnja svjetla , takodje stavljena od facelifta crystal sa smoked zmigavcima

dsc00986td6.th.jpg

tockovi od M5 ( origigi ) 18 inch naprijed 245//40/18 nazad 275/35/18

dsc00985mg2.th.jpg

ovo sam nabavio a jos nisam postavio

dsc00705rp9.th.jpg

jedna slika interijera ..

dsc00570to0.th.jpg

a ovako je nekad izgledalo

dsc00628pi3.th.jpg

slijedi zamjena prednjeg branika , ovde ide M Technic, zamjena zadnjeg branika takodje od M technic , ide spustanje auta za 35/25mm, ide prerada usisa , prerada izduva ( necu stavljati 4 izduvne cijevi jer auto nije M5 ) , chiptuning ... Farbanje lajsni u boju auta i slicno.

karambolke su

prednja m5bumper.sized.jpg

zadnja m55my.jpg

Dalje u auto ide audio system Alpine tema je Multimedia setup 5.1CH jer bi auto trebao dok se zavrsio biti demo auto za Alpine u BiH , detaljnije pod projekti

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.